10 lip 2015

Gorące stylizacje w ekstremalnie krótkim czasie!

Tik tak - włosy nie chcą poddać się Twojej woli, a zegar tyka? Wówczas got2b MIND-BLOWING jest tym, czego potrzebujesz! Dwa nowe produkty: pianka i lakier do włosów pomogą oszczędzić czas i dodatkowo są wyjątkowo proste w użyciu. Pianka do włosów got2b MIND-BLOWING nie tylko zabezpiecza włosy przed gorącym powietrzem suszarki ale również umożliwia szybką ich stylizację, podczas gdy lakier do włosów z tej samej linii zapewnia szybkoschnące wykończenie. Dzięki produktom got2b MIND-BLOWING, uzyskanie wymarzonych stylizacji może być tak szybkie, że aż trudno w to uwierzyć!

Nieśpieszny poranek z kawą i książką wydaje się idealnym początkiem dnia… Niestety, dla wielu pozostaje wyłącznie w sferze marzeń. Rankiem często brakuje nam czasu na podstawowe czynności, w tym na mycie, suszenie i stylizację włosów. Bez względu na to, czy włosy są długie, czy krótkie – czynności wykonywane, aby zapewnić im dobry wygląd w ciągu dnia wymagają czasu. A co, jeżeli nie mamy go w nadmiarze? Got2b MIND-BLOWING to linia przeznaczona do stylizacji włosów przy pomocy suszarki tak szybko, jak to tylko możliwe. Dwa produkty: pianka i lakier do włosów umożliwiają błyskawiczne tworzenie stylizacji – co więcej, oferują ochronę termiczną i powodują, że włosy łatwiej poddają się zabiegom stylizacyjnym.

Oba produkty są bardzo proste w użyciu: pianka got2b MIND-BLOWING szybko nadaje kształt fryzurze oraz zapewnia elastyczne utrwalenie (poziom 3), jak również ochronę przed gorącym powietrzem. Jak oszołomić i nadać lekkość? Wyciśnij na dłoń, wmasuj we włosy i wystylizuj! Następnie utrwal lekkie, rozwiane stylizacje z nowym, szybkoschnącym lakierem do włosów got2b MIND-BLOWING. Mikrokropelki formuły zawartej w produkcie zapewnią długotrwałe utrwalenie (poziom 3). Dla lekkiej, rozwianej fryzury, wystarczy spryskać włosy z odległości 30cm.

Pianka i lakier do włosów got2b MIND-BLOWING pomagają uzyskać gorące stylizacje w ekstremalnie krótkim czasie!

Produkty got2b MIND-BLOWING:

Pianka do włosów got2b MIND-BLOWING, 200 ml
Umożliwia niezwykle szybką stylizacji, ochronę termiczną i elastyczne utrwalenie.
Rekomendowana cena detaliczna brutto: 19,99 zł

Lakier do włosów got2b MIND-BLOWING, 300 ml
Wyjątkowo szybkoschnący lakier oraz mikrokropelki formuły zapewnią długotrwałe utrwalenie (poziom 3). Rekomendowana cena detaliczna brutto: 19,99 zł

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych