9 lip 2015

Bref Duo-Aktiv

Nowy Bref Duo-Aktiv – więcej mocy i świeżości!

Czysta i zadbana toaleta to wizytówka każdej łazienki a brzydki zapach, zaraz po czystości, jest kluczową kwestią dla każdego użytkownika. W dbaniu o higienę i świeżość toalety pomoże nowa, bardziej skoncentrowana formuła Bref Duo-Aktiv. Dodatkowo, w kolekcji pojawił się nowy wariant, który wzbogacony został o technologię Odor-Stop. Bref Duo-Aktiv z systemem 2 komór nie tylko czyści i odświeża muszlę przy każdym spłukaniu, pozwalając przez długi czas cieszyć się przyjemną wonią w całej łazience, ale również w nowym wariancie Odor-Stop redukuje nieprzyjemny zapach.

Nowa zawieszka Bref Duo-Aktiv o zmienionym kształcie pasuje idealnie do każdej muszli toaletowej. Teraz, dodatkowo wyróżnia ją jeszcze skuteczniejsza, bardziej skoncentrowana formuła. Dzięki temu łazienka jest higienicznie czysta, świeża i pięknie pachnie.

Do dotychczasowej kolekcji, składającej się z 4 wariantów zapachowych: Lemon, Lime & Mint, Lotus & Lavender i Pine, dołączył Bref Duo-Aktiv z technologią Odor-Stop. Podczas gdy inne zawieszki często jedynie przykrywają nieprzyjemny zapach, nowy Bref Duo-Aktiv z technologią Odor-Stop aktywnie mu przeciwdziała, neutralizując go w muszli toaletowej. Rezultat: przyjemny, świeży zapach po każdym spłukaniu.

Produkt dostępny jest w wersjach: z koszykiem oraz jako podwójne i potrójne wkłady uzupełniające. Rekomendowana cena detaliczna produktu to 7,99 zł (50ml), 9,99 zł (2 x 50ml) oraz 13,99 zł (3 x 50ml).

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych