2 lip 2015

Nowe kapsułki Somat Gold Gel Caps

Wypróbuj moc porównywalną do tysiąca cytryn - w zaledwie jednej, żelowej kapsułce!

Od chwili wynalezienia zmywarki, czas spędzany nad zlewem pełnym brudnych naczyń, to już odległe wspomnienie. Dziś, bez większego wysiłku możemy pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń sprawiając, że naczynia, sztućce i szklanki, będą lśnić jak złoto! Nowe kapsułki Somat Gold Gel Caps, z jeszcze większą siłą usuwania tłuszczu, to nie tylko idealnie czyste naczynia i wygoda użytkowania ale przede wszystkim intensywny połysk – bez smug!

Największym wyzwaniem dla środków do zmywarki jest tłuszcz i resztki jedzenia – w procesie zmywania cząsteczki tłuszczu mają bowiem tendencję do ponownego osadzania się na naczyniach, zanim zostaną ostatecznie spłukane. Kontynuując sukces żelowych kapsułek do zmywania Somat Gel Caps, marka postanowiła wzbogacić produkt o nową formułę, dzięki której rozpuszczone cząsteczki tłuszczu utrzymywane są w wodzie tak, aby nie osadzały się ponownie na naczyniach. Nowy Somat Gold Gel Caps sprawia, że naczynia – szczególnie kieliszki, szklanki i sztućce lśnią prawdziwie intensywnym blaskiem.

Kapsułki Somat Gold Gel Caps nie tylko zapewniają naczyniom idealną czystość i blask, nie pozostawiając przy tym smug. Są również wygodne w użyciu i multifunkcjonalne - spełniają bowiem 10 różnych funkcji w jednej kapsułce, zawierającej idealnie odmierzoną ilość produktu:

 1. pełnią funkcję środka myjącego
 2. pełnią funkcję płynu nabłyszczającego
 3. pełnią funkcję soli
 4. zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej
 5. chronią szkło przed matowieniem
 6. doskonale usuwają zabrudzenia ze skrobi
 7. chronią zmywarkę przed osadzaniem się kamienia
 8. działają już przy krótkich programach
 9. szybko się rozpuszczają
 10. nie wymagają rozcinania/otwierania – ich powłoka wykonana jest bowiem z rozpuszczalnej w wodzie folii.

Sposób użycia? Nic prostszego: wystarczy umieścić kapsułkę w dozowniku zmywarki. Po uruchomieniu programu, powłoka kapsułki ulegnie rozpuszczeniu, a uwolniony, skoncentrowany żel natychmiast przystąpi do działania. Produkt idealnie sprawdzi się więc w przypadku krótkich programów.

Kapsułki Somat Gold Gel Caps dostępne są w dwóch wariantach opakowań: po 18 i 36 kapsułek. Poszerzają portfolio produktów premium, przeznaczonych do ręcznego i automatycznego zmywania naczyń.  

Rekomendowana cena detaliczna brutto:

 • opakowanie 18 kapsułek - 22,99 zł brutto
 • opakowanie 36 kapsułek - 39,99 zł brutto
Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych