22 cze 2015  Warszawa

BC Color Freeze

Zachowaj kolor!

Przepis na udaną stylizację? Zdrowe włosy, które zachwycają intensywnym kolorem! Uzyskanie odpowiedniego odcienia nie jest proste, ale możliwe. Tak samo jak zachowanie na dłużej jego intensywności. Wystarczy sięgnąć po produkty do pielęgnacji farbowanych włosów BC Color Freeze z innowacyjną Technologią pH 4.5, która zamyka pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosa, przedłużając rezultaty koloryzacji!

Proces koloryzacji wpływa na kondycję włosów – aby barwniki mogły wniknąć do wnętrza włosa, w czasie zabiegu zmieniona zostaje struktura jego wewnętrznych wiązań. Aby przywrócić włosy do stanu przed koloryzacją konieczna jest ich właściwa pielęgnacja po zabiegu. Do tej pory była ona ukierunkowana jedynie na zamykanie zewnętrznej łuski włosów, nie pielęgnując struktury wewnętrznych wiązań. Mogło to wpływać na osłabienie sprężystości włosów oraz przyczyniać się do ich łamliwości oraz silnego blaknięcia koloru. Schwarzkopf Professional postanowił wyjść naprzeciw temu problemowi – zmienił formułę produktów BC Color Freeze i wykorzystał zupełnie nową Technologię pH 4.5, która zamyka barwniki i pigmety głęboko w wewnętrznej strukturze włosów, tym samym przedłużając intensywność koloru.

Linia kosmetyków do pielęgnacji włosów BC Color Freeze z nową Technologią pH 4.5 stworzona została z myślą o tych wszystkich, którzy chcą cieszyć się jak najdłużej intensywnym kolorem włosów po koloryzacji!

Siła pH 4.5

Najnowsze badania przeprowadzone przez zespół Schwarzkopf Professional pozwoliły odkryć, że optymalny poziom pH włosów farbowanych to 4.5 – wtedy struktura włosów jest najbardziej wytrzymała, a wewnętrzna sieć wiązań (tzw. Matrix) doskonale przylega do białek mikrofibrylarnych.

Dzięki zastosowaniu w produktach do pielęgnacji włosów BC Color Freeze innowacyjnej Technologii pH 4.5 włosy po zabiegu koloryzacji odzyskują swój optymalny poziom pH, tym samym sprawiając, że wiązania wokół kory zostają zacieśnione i ustabilizowane, a pigmenty koloru bezpiecznie zamknięte w najgłębszych warstwach włosów. W połączeniu z Technologią Cell Perfector, która nie tylko doskonale zamyka powierzchnię włosów, ale również dodatkowo pielęgnuje wszystkie rodzaje włosów oraz odbudowuje ich wewnętrzną strukturę, każda kobieta może dłużej cieszyć się doskonałym i intensywnym kolorem włosów po zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania!

Dzięki BC Color Freeze z innowacyjną Technologią pH 4.5 włosy są do 90% silniejsze, nie tracą koloru oraz zachwycają idealnym połyskiem1!

Jednak pielęgnacja włosów po zabiegu koloryzacji to nie wszystko - Schwarzkopf Professional podchodzi do koloryzacji włosów kompleksowo. Dlatego również przed, jak i w trakcie zabiegu dba o właściwą pielęgnację włosów. Do tego celu wykorzystuje spray Power Protector, który chroni włosy nie tylko przed szkodliwym wpływem zabiegów chemicznych, ale również przed czynnikami środowiskowymi, uszkodzeniami mechanicznymi, czy działaniem wysokiej temperatury. Dopiero tak zabezpieczone włosy poddane zostają zabiegowi koloryzacji, do którego wykorzystywane są produkty IGORA Royal – ich działanie oparte jest na Technologii High Definition, która zapewnia nie tylko bardziej intensywne odcienie, wyjątkowy połysk, ale również dłuższą trwałość koloru i skuteczne pokrycie włosów. Ostatnim etapem zabiegu jest specjalna kuracja pielęgnacyjna, do której wykorzystuje się Koncentrat Nabłyszczający BC Power Shoot oraz kosmetyki BC Color Freeze z innowacyjną Technologią pH 4.5.

Usługa Zamknięcia Koloru Express Color Lock

Z myślą o kobietach, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu, a które chcą zabezpieczyć swoje farbowane lub rozjaśniane włosy i zapobiec wypłukiwaniu się z nich koloru Schwarzkopf Professional oferuje w swoich salonach specjalną Usługę Zamknięcia Koloru Express Color Lock.
Skoncentrowana formuła wykorzystywanego w czasie zabiegu Express Shot działa jak zastrzyk, który nie tylko przedłuża trwałość koloru, ale również zapewnia szybką, skuteczną i bardziej intensywną pielęgnację, poprawia elastyczność włosów oraz nadaje im intensywny połysk.

W skład linii pielęgnacyjnej BC Color Freeze wchodzą:

 • BC Color Freeze Balsam CC
  Lekki krem bez spłukiwania, który nie tylko wzmacnia strukturę włosów, pomaga zapobiegać ich puszeniu nawet przez 48 godzin oraz zapewnia 100% intensywność koloru, ale również chroni pasma przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury do 220°C.  
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 150 ml, ok 62 zł.

 • BC Color Freeze Szampon Nabłyszczający
  Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy farbowane poddane zbyt wielu zabiegom chemicznym. Wzmacnia strukturę włosów, przywracając ich optymalne pH 4.5 i prawie całkowicie eliminuje zjawisko blaknięcia koloru, a także nadaje włosom intensywny połysk.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 250 ml, ok 43 zł.

 • BC Color Freeze Szampon Bezsiarczanowy
  Delikatny szampon do codziennej pielęgnacji farbowanych włosów, który przywraca im optymalne pH 4.5, dzięki czemu skutecznie zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosów. Zapewnia długotrwałe i intensywne rezultaty koloryzacji. Doskonale nadaje się do stosowania po zabiegu koloryzacji oraz do domowej pielęgnacji włosów farbowanych.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 250 ml, ok 43 zł.

 • BC Color Freeze Szampon Chłodne Odcienie
  Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy wzmacniając strukturę włosów oraz przywracając jej optymalne pH 4.5, dzięki czemu prawie całkowicie eliminuje zjawisko blaknięcia koloru. Dodatkowo dzięki specjalnym pigmentom neutralizuje niechciane ciepłe podtony na włosach, nadając włosom chłodny kierunek kolorystyczny.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 250 ml, ok 43 zł.

 • BC Color Freeze Odżywka
  Gęsta, kremowa odżywka przeznaczona do codziennej pielęgnacji porowatych, farbowanych, rozjaśnianych lub poddanych zbyt dużej ilości zabiegów chemicznych włosów. Nie tylko wzmacnia strukturę włosów, przywracając jej optymalne pH 4.5 i prawie całkowicie eliminując zjawisko blaknięcia koloru, ale również ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że włosy mniej się plączą, ogranicza ich puszenie i wygładza strukturę.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 200 ml, ok 53 zł.

 • BC Color Freeze Odżywka w Sprayu
  Lekka odżywka w sprayu do włosów farbowanych, która wypełnia ubytki strukturalne w korze i łuskach włosów, zwiększając elastyczność i wytrzymałość włosów farbowanych. Włosy odzyskują optymalny poziom pH 4.5 i są zabezpieczone przed blaknięciem koloru. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im intensywny połysk.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 200 ml, ok 52 zł.

 • BC Color Freeze Maska
  Zapewnia intensywną opiekę farbowanym włosom. Dzięki regenerującym składnikom, wypełnia ubytki strukturalne w korze i łuskach włosów, a Technologia Równowagi pH 4.5 wzmacnia strukturę włosów od wewnątrz, zwiększa ich elastyczność oraz zabezpiecza przed blaknięciem koloru.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 200 ml, ok 73 zł.

 • BC Color Freeze Serum Nabłyszczające
  Specjalna mieszanka lekkich olejków pielęgnacyjnych, które zapewniają natychmiastową pielęgnację oraz długotrwały lustrzany połysk. Dodatkowo ogranicza liczbę rozdwojonych końcówek, a także wygładza powierzchnię włosów i przeciwdziała ich łamaniu się.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 100 ml, ok 64 zł.

1Po 12 myciach według 77 z 100 testerek na odcieniach czerwonych