1 cze 2015

NOWOŚĆ! Fa Magic Oil

Magiczne chwile z Fa – przyjemność dla ciała i duszy

Olejki są symbolem maksymalnej pielęgnacji ciała i włosów. Uważane za składnik doskonały - naturalny, szlachetny - wygładzają skórę, poprawiają jej nawilżenie i wzmacniają właściwości barierowe, chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Eksperci Schwarzkopf wykorzystali to, co najlepsze w olejkach i stworzyli nową linię żeli pod prysznic Fa Magic Oil. Dzięki mikrokropelkom olejku i wyrafinowanym kompozycjom zapachowym, nowa linia Fa Magic Oil dostarczy skórze wprost magicznych doświadczeń: odświeża jak żel pod prysznic a dodatkowo głęboko pielęgnuje jak olejek -  nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy na skórze.

Istnieją olejki pod prysznic, które pielęgnują i żele pod prysznic, które oczyszczają. Fa Magic Oil łączy benefity żelu i olejku w jednym produkcie. Innowacyjna formuła Fa Magic Oil, gdy tylko muśnie skórę podczas kąpieli, zamienia się w jedwabiście miękką pianę – to czysta przyjemność i najwyższej jakości pielęgnacja, która pozostawia skórę oczyszczoną, wypieszczoną i jedwabiście gładką. Sekretem nowej formuły są głęboko pielęgnujące mikrokropelki olejku, które dzięki temu, że są lżejsze i mniej tłuste od standardowego olejku, nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy a tylko otulają ją lekkim, pielęgnującym filmem. Nowa linia Fa Magic Oil łączy w sobie oczyszczające i odświeżające właściwości żelu pod prysznic z pielęgnującym skórę olejkiem w jednej, rozpieszczającej zmysły recepturze.

Nowa kolekcja Fa Magic Oil nie tylko pielęgnuje sprawiając, że skóra staje się jedwabiście gładka ale również urzeka zmysły wyrafinowanym zapachem różowego jaśminu i niebieskiego kwiatu lotosu. To prawdziwa, pełna magii przyjemność dla duszy i najwspanialsze odprężenie dla ciała. Odświeżające zapachy pobudzają zmysły, zapewniając niezapomniane przeżycia…

Pink Jasmine
„Jasmine“ po arabsku znaczy „miły zapach“. Od wieków znany ze swojego delikatnego i lekkiego zapachu zainspirował Fa Magic Oil Pink Jasmine.

Blue Lotus
Niebieski kwiat lotosu oczarowuje delikatnym i odświeżającym zapachem. Kwiat znany ze swojego piękna w starożytnym Egipcie był wykorzystywany jako dekoracyjny ornament. Dziś zdobi Fa Magic Oil Blue Lotus.

Nowa kolekcja Fa Magic Oil obejmuje żele pod prysznic, płyn do kąpieli i mydło w kostce. Żele występują w wariantach zapachowych: Pink Jasmine i Blue Lotus,natomiast płyn do kąpieli i  mydło w kostce -  w wariancie Pink Jasmine. Linia dostępna jest na rynku od marca 2015.
 
Fa Magic Oil Pink Jasmine żel pod prysznic - 250 ml i 400 ml
Przyjemny, odświeżający zapach różowego jaśminu wprost rozpieszcza zmysły… Formuła z mikrokropelkami olejku pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nie pozostawiając tłustych śladów. Rekomendowana cena detaliczna brutto: 7,99 zł (250 ml) i 9,99 (400 ml)

Fa Magic Oil Blue Lotus żel pod prysznic - 250 ml i 400 ml
Subtelny, delikatny i odświeżający zapach niebieskiego kwiatu lotosu przywołuje chwile najczystszej przyjemności… Formuła z mikrokropelkami olejku pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nie pozostawiając tłustych śladów. Rekomendowana cena detaliczna brutto: 7,99 zł (250 ml) i 9,99 (400 ml)

Fa Magic Oil Pink Jasmine płyn do kąpieli - 500 ml
Przyjemny, odświeżający zapach różowego jaśminu wprost rozpieszcza zmysły… również pod postacią płynu do kąpieli. Formuła z mikrokropelkami olejku pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nie pozostawiając tłustych śladów. Rekomendowana cena detaliczna brutto: 9,99 zł

Fa Magic Oil Pink Jasmine mydło w kostce - 100 g
Dostarczy wprost magicznych doznań podczas mycia dłoni … Formuła z mikrokropelkami olejku pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nie pozostawiając tłustych śladów. Rekomendowana cena detaliczna brutto: 1,89 zł

Z nową kolekcją Fa Magic Oil poczujesz się FAntastycznie!

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych