29 maj 2015

Nowość: Schwarzkopf essence ULTÎME Omega Repair regenerujące serum

Moc skoncentrowanej formuły dla czystej, odżywczej przyjemności!

Podaruj włosom nowe życie w zaledwie kilku kroplach! Dawką skoncentrowanych składników, nowe regenerujące serum Schwarzkopf essence ULTÎME Omega Repair, w zaledwie 30 sekund zamieni cienkie, zniszczone włosy w pełne objętości, odżywione i zdrowo wyglądające. Stosowane po myciu, na wilgotne włosy,  wzmacnia je i chroni przed gorącym powietrzem suszarki. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów essence ULTÎME, do powstania serum, swoją wiedzą i doświadczeniem przyczyniła się topmodelka Claudia Schiffer. Efektem tej współpracy jest wyjątkowy produkt, który poszerza portfolio essence ULTÎME o nową formę pielęgnacji.

Objętość, elastyczność i piękny połysk: z nowym regenerującym serum essence ULTÎME Omega Repair, nawet cienkie, zniszczone włosy będą w końcu posiadać te wymarzone cechy! Wysublimowana i wyjątkowo bogata formuła regeneruje komórki zniszczonych włosów i przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek do 90%1, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie zdrowo wyglądających włosów w zaledwie 30 sekund. Dr Elisabeth Poppe, dyrektor Międzynarodowego Działu Badań i Rozwoju Henkel w kategorii pielęgnacji włosów wyjaśnia, w jaki sposób ten nowy produkt wypełnia powstałą na rynku lukę: "Kobiety z cienkimi włosami często unikają używania odżywek i olejków, w obawie, że mogą one obciążać włosy lub powodować ich sklejanie. W konsekwencji takiego działania włosy stają się bardziej podatne na pęknięcia i rozdwajanie. Regenerujące serum essence ULTÎME Omega Repair odżywia i wzmacnia włosy, dodając im sprężystości i elastyczności”. Ekspert zaleca stosowanie serum codziennie, a dla zoptymalizowania rezultatów kuracji - dodatkowo raz w tygodniu w połączeniu z jedną z odżywek essence ULTÎME.

Essence ULTÎME Omega Repair regenerujące serum z wyjątkowo cennym olejkiem Omega, przeznaczone jest do włosów zniszczonych, osłabionych. Zawiera skoncentrowaną formułę ULTÎME-4-Complex, będącą wyjątkowym połączeniem esencji perły, pantenolu, wzbogaconej proteiny i keratyny., dzięki czemu zapewnia ukierunkowane działanie naprawcze. “Dodatkowo serum zawiera kombinację naładowanych dodatnio polimerów. Uszkodzone obszary włosów zawsze są naładowane ujemnie, owe uszkodzenia są wiec równoważone przez znajdujące się w serum, dodatnio naładowane polimery” wyjaśnia Dr Elisabeth Poppe. “Najlepiej aplikować serum na wilgotne włosy, przed ich suszeniem, rozprowadzając na całej długości przy użyciu szczotki ” mówi Dr Elisabeth Poppe.
To gwarantuje, że serum zostanie równomiernie wchłonięte przez włos, dostarczając wszystkich niezbędnych składników. „Dzięki lekkiej jak piórko, czystej i odżywczej formule serum, włosy będą odżywione, zyskają objętość, sprężystość i blask”. To wszystko za sprawą dosłownie kilku kropli regeneracyjnego serum essence ULTÎME Omega Repair!

Serum idealnie uzupełnia linię essence ULTÎME Omega Repair, która powstała z myślą o włosach zniszczonych i osłabionych. Niezwykle bogaty w składniki odżywcze olej Omega odbudowuje zniszczone włosy na poziomie komórkowym i przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek. Linia składa się z szamponu, odżywki, balsamu upiększającego BB i maseczki.

Rekomendowana cena detaliczna brutto linii essence ULTÎME OMEGA REPAIR:

Nowość! essence ULTÎME Omega Repair regeneracyjne serum, poj. 50 ml, ok.30 zł.

essence ULTÎME Omega Repair szampon, poj. 250 ml, ok. 23 zł
essence ULTÎME Omega Repair odżywka, poj. 250 ml, ok. 23 zł
essence ULTÎME Omega Repair balsam upiększający BB, poj. 100 ml, 23 zł
essence ULTÎME Omega Repair intensywna maseczka, poj. 200 ml, ok. 23 zł

1 w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych