19 maj 2015  Warszawa

Wiadomości z Indola

Letni ratunek

Uwielbiamy lato za słońce i wysoką temperaturę. Jednak w czasie beztroskich, wakacyjnych dni nie możemy zapominać o włosach, dla których lato to wyzwanie. Z pomocą przychodzi jednak INDOLA Sun Active, która sprawi, że również nasze włosy pokochają wakacje!

Długie dni i piękna pogoda sprawiają, że w czasie lata chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Zamiast wylegiwać się na kanapie idziemy na rower, przesiadywanie w kawiarni zamieniamy na pikniki w parku, a weekendowe zakupy na wyjazdy za miasto. Jednak to, co nam sprawia radość nie zawsze dobrze wpływa na kondycję naszych włosów. Promienie słoneczne, słona, czy chlorowana woda, piasek – to wszystko w bezpośredni sposób wpływa na nasze włosy. Na ratunek przychodzi jednak INDOLA Sun Active!

Linia do pielęgnacji włosów INDOLA Sun Active została stworzona po to, aby w czasie lata zapewnić włosom odpowiednią ochronę. W formule wszystkich kosmetyków INDOLA Sun Active wykorzystano Kompleks Climate-Shield. Tworzy on na włosach ochronny film stanowiący barierę przed działaniem promieni UV, wody morskiej, wiatru i zanieczyszczeń powietrza. Dzięki temu włosy są chronione przed działaniem czynników, które mogą naruszać ich strukturę i niszczyć ich naturalną powłokę ochronną. Dzięki produktom INDOLA Sun Active ochrona włosów jest wzmocniona. Efekt? Zdrowo wyglądające, lśniące i sprężyste włosy przez całe lato!

Linia INDOLA Sun Active składa się z:

 • Szamponu do włosów i ciała INDOLA Sun Active
  Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy, a także odpręża je, odświeża i chroni przed promieniowaniowaniem UV. Wszystko dzięki formule, która została wzbogacona o kompleks Climate-Shield z regenerującym mleczkiem palmowym oraz witaminą E. Przeznaczony do mycia włosów i skóry głowy wystawionych na działanie promieni słonecznych.

Rekomendowana cena odsprzedaży Szamponu do włosów i ciała INDOLA Sun Active, poj. 300 ml, ok. 29 zł.

 • Regeneracja po kąpieli słonecznej INDOLA Sun Active
  Skutecznie odświeża i chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Formuła wzbogacona o kompleks Climate-Shield z regenerującym mleczkiem palmowym oraz filtrem UV sprawia, że rozdwajające się końcówki i uszkodzenia zostają zregenerowane do 80%1. Przeznaczona do codziennego stosowania. Bez spłukiwania.

Rekomendowana cena odsprzedaży Odżywki w sprayu po kąpieli słonecznej INDOLA Sun Active, poj. 250 ml, ok. 31 zł.

 • Maska INDOLA Sun Active
  Maska nie tylko odświeża i chroni włosy przed uszkodzeniami powodowanymi promieniowaniem UV, ale również zapobiega elektryzowaniu się włosów i chroni je przed działaniem wolnych rodników. Maska została wzbogacona o kompleks Climate-Shield z regenerującycm mleczkiem palmowym oraz witaminą E. Przeznaczona do codziennego stosowania. Wystarczy nanieść na osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić na 5–10 minut, a następnie obficie spłukać.

Rekomendowana cena odsprzedaży Maski INDOLA Sun Active, poj. 150 ml, ok. 31 zł.

 • Ochronny olejek INDOLA Sun Active
  Olejek pokrywa włosy niewidoczną powłoką chroniącą je przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UV. Formuła olejku została wzbogacona o Kompleks Climate-Shield z regenerującym olejkiem morelowym, witaminą E oraz filtrem UV. Do stosowania codziennie. Wystarczy spryskać osuszone ręcznikiem włosy i wysuszyć je. Olejek można też stosować przed myciem szamponem lub jako maska do pielęgnacji końcowej na suche włosy.

Rekomendowana cena odsprzedaży Ochronnego olejku INDOLA Sun Active, poj. 100 ml, ok. 52 zł.


1W porównaniu do włosów przed użyciem produktu.