20 kwi 2015  Warszawa

Dojrzałe piękno

Bez względu na wiek kobiety chcą zachwycać wyglądem. INDOLA o tym wie i z myślą o potrzebach dojrzałych kobiet stworzyła, w ramach INDOLA PCC Intense CoverAge, 5 nowych odcieni PLUS.

Z biegiem lat włosy zmieniają się i wymagają specjalnego traktowania. Tracą swój naturalny pigment, przez co nie współgrają z jaśniejącą cerą. Dodatkowo stają się suche, wrażliwe i bardziej podatne na uszkodzenia, co jest konsekwencją zmian hormonalnych i słabnącej z wiekiem skóry głowy. Jednak bez względu na wiek kobiety chcą zachwycać kolorem i blaskiem swoich włosów. Dlatego marka INDOLA z myślą o potrzebach dojrzałych włosów stworzyła 5 nowych, delikatnych odcieni PLUS w ramach linii CoverAge.

Każdy z 5 nowych odcieni INDOLA PCC Intense CoverAge PLUS nie tylko doskonale kryje wszystkie białe włosy, ale również delikatnie rozświetla jaśniejszą, dojrzałą karnację i pomaga zachować młody wygląd.

Działanie produktów INDOLA PCC Intense CoverAge PLUS opiera się na wysokiej jakości technologii Colour Double Bond, którą wzbogacono olejkiem, działającym zarówno na zewnętrzną jak i wewnętrzną strukturę każdego pasma włosów. W czasie procesu koloryzacji szczelnie zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosa, zwiększając tym samym trwałość koloru i jego blask. Dodatkowo zastosowane w formule cenne czynniki olejkowe wygładzają strukturę włosów i nadają im dodatkowy blask.

Dobranie odpowiedniego rodzaju koloryzacji oraz odcienia jest szczególnie ważne w przypadku kobiet z białymi włosami, które chcą zachować i podkreślić swoją urodę.
Od teraz będzie to jeszcze łatwiejsze dzięki nowym odcieniom INDOLA PCC Intense CoverAge PLUS!