14 kwi 2015

Nowość! Persil Power-Mix Caps

Persil Power-Mix Caps – pełne mocy połączenie proszku i żelu w jednej kapsułce!

Wygodne trampki czy efektowne szpilki? Sztywna i zobowiązująca marynarka czy miękka bluza? Obiad w restauracji czy szybki hamburger w fast foodzie? Na co dzień wielokrotnie stajemy przed wyborem: wygoda, praktyczność kontra pożądany efekt… Współczesny, wymagający konsument nie lubi kompromisów a odpowiedzią są „hybrydy”, łączące w sobie to, co najlepsze w obu alternatywach: buty sportowe na obcasie lub koturnie, marynarki wykonywane z tkaniny dresowej, czy food trucki, w których bez konieczności długiego oczekiwania, zjemy wysokiej jakości posiłek. Znana z innowacyjnego podejścia marka Persil podjęła wyzwanie!Po niekwestionowanym sukcesie dwukomorowych kapsułek piorących Persil Duo–Caps, Henkel postawił na dalszy rozwój technologii. Efektem tych działań jest jeszcze skuteczniejsze wykorzystanie rozwiązania polegającego na umieszczeniu składników piorących w dwóch osobnych komorach. Dzięki połączeniem skoncentrowanego, płynnego środka piorącego i sypkich składników wybielająco-odplamiających (formuła Powder Booster), Persil Power-Mix Caps zapewnia idealnie czyste pranie: intensywność kolorów, nieskazitelną biel oraz skuteczność w usuwaniu plam i zabrudzeń - nawet w temperaturze 20°C.

Kapsułki do prania to proste i wygodne rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz to więcej zwolenników – nic więc dziwnego, że jest to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się segment na rynku środków piorących. W maju 2015 Persil wprowadza na rynek kapsułki Power-Mix Caps - produkt, który łączy w sobie zalety proszku do prania i żelu w jednym. Jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających konsumentów, którzy nie godzą się na jakiekolwiek kompromisy. Chcą, aby czynność prania była możliwie jak najprostsza, ale nie zrezygnują przy tym ze skuteczności działania detergentu.

W porównaniu do klasycznych, płynnych i proszkowych detergentów, Persil Power-Mix Caps oferuje zarówno wygodę użytkowania, jak i skuteczność działania. Łącząc płynny środek piorący ze składnikami wybielającymi i odplamiającymi w postaci proszku, zapewnia idealnie czyste pranie, przy zachowaniu wygody użytkowania – i to wszystko już w niskich temperaturach (od 20°C). Żel o skoncentrowanej mocy skutecznie spiera zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym kolorów, podczas gdy proszek wzmacnia jego działanie. Zawiera enzymy – a w wersji do białego prania również wybielacz, które perfekcyjnie usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, jak te z kawy, herbaty, owoców, warzyw czy trawy, gwarantując intensywność kolorów i olśniewającą biel.

W płynnych produktach do prania nie jest możliwe umieszczenie środka wybielającego i odplamiającego, w związku z tym środki piorące w żelu nie są tak skuteczne w usuwaniu „wymagających” plam np. z herbaty, kawy, owoców lub warzyw. Zupełnie inaczej jest w przypadku nowej, podwójnej mocy zawartej w dwukomorowych kapsułkach Persil Power-Mix Caps. Komora z proszkiem w wariancie do prania tkanin białych, zawiera enzymy i wybielacz. W drugiej komorze znajduje się skoncentrowany żel, który skutecznie usuwa zabrudzenia  - nawet te, które wniknęły w głąb tkanin. Kapsułki Power-Mix Caps w wariancie do prania tkanin białych i kolorowych, zawierają dodatkowo składnik, który przeciwdziała mechaceniu się tkanin, wydobywając ich blask. Dzięki połączeniu zalet proszku do prania i żelu, Persil Power-Mix Caps to najskuteczniejsze kapsułki piorące na rynku1 – łączą w sobie to, co najlepsze z obu światów!

Dzięki temu, że nowe kapsułki Persil Power-Mix Caps są bardziej skoncentrowane, są również bardziej efektywne – ważą mniej niż dawka płynnego lub proszkowego detergentu, zalecana na jedno pranie. Co więcej, idealnie odmierzona ilość środka w kapsułce chroni przed ryzykiem zbyt obfitego dozowania. Używając Persil Power-Mix Caps, konsumenci przyczyniają się więc do oszczędzania zasobów naturalnych. Kapsułki wykonane są z folii, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. Wystarczy umieścić ją bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i uruchomić program. Folia ulega biodegradacji, dzięki czemu produkt jest nie tylko wygodny w użyciu i skuteczny, ale także pozwala konsumentom dbać o środowisko naturalne.

Nowy Persil Power-Mix Caps występuje w 2 wariantach: do białego i do kolorów. Jest dostępny w lekkich, wygodnych do przenoszenia i przechowywania opakowaniach. Kapsułki w ilości umożliwiającej wykonanie 14 prań umieszczone zostały w funkcjonalnym pudełku wielokrotnego użytku, natomiast wersje 28 i 35 sztuk - w praktycznych, zamykanych woreczkach.

Rekomendowana cena detaliczna brutto Persil Power-Mix Caps:

  • opakowanie 14 kapsułek - około 25,99 zł brutto
  • opakowanie 28 kapsułek - około 39,99 zł brutto
  • opakowanie 35 kapsułek - około 44,99 zł brutto


1 Instytut badawczy Wfk (WL 7380/14), CEE

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych