31 mar 2015

Nowość! Taft Looks CARBON Force

Taft Looks Carbon Force – niezwykle mocny

Przez wiele lat powszechnie uważano, że stylizacja męskich włosów nie jest tak trudna i złożona jak u kobiet, w związku z tym nie wymaga specjalistycznych kosmetyków. Nic bardziej mylnego – męskie stylizacje bywają o wiele bardziej wymagające, potrzebują więc wsparcia produktów dedykowanych właśnie do ich potrzeb. W zależności od tego, czy mężczyźni chcą mieć na głowie irokeza, efekt naturalnych fal czy gładko zaczesane do tyłu włosy, sięgają po produkt, który pomoże im uzyskać pożądany look. Na półce w łazience współczesnego mężczyzny znajdziemy już nie tylko żel ale również wosk, klej, pastę, gumę do włosów a nawet … lakier o różnym stopniu utrwalenia. W tym roku, dotychczasowe portfolio produktów przeznaczonych do męskiej stylizacji Schwarzkopf uzupełniła linia Taft Looks Carbon Force, która - dzięki unikalnej formule z mikrowłóknami węglowymi, pomoże stworzyć ekstremalnie trwałe fryzury, bez dodatkowego obciążania włosów.

Ekstremalny styl i niezniszczalne utrwalenie: jeżeli chodzi o stylizację włosów mężczyźni lubią iść na całość! Taft Looks zrewolucjonizował świat męskich stylizacji tworząc nowość: linię Taft Looks Carbon Force. W jej skład wchodzi unikalna formuła z mikrowłóknami węglowymi, która zapewnia wyjątkowo mocne utrwalenie, bez dodatkowego obciążania włosów. Włókna węglowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość produktu w połączeniu z jego małym ciężarem. Nic więc dziwnego, że ich właściwości stały się również inspiracją do stworzenia linii Taft Looks Carbon Force. Pasta nada teksturę, żel i lakier ujarzmią każdy rodzaj włosów i pomogą wykreować wymarzony look.

Produkty z linii Taft Looks Carbon Force:

Lakier do włosów Taft Looks Carbon Force jest niewiarygodnie lekki a dzięki polimerom, które tworzą na włosach cienki film, dodaje im objętości. Najlepiej rozpylać go krótkimi seriami z odległości około 30 cm. Dla uzyskania dodatkowej objętości można spryskać włosy bezpośrednio u nasady. Rekomendowana cena detaliczna brutto (200 ml): 14,99 zł.

Pasta nadająca teksturę Taft Looks Carbon Force – dająca półmatowe wykończenie i ekstremalne utrwalenie do 24h, umożliwia wielokrotną zmianę fryzury w dowolnym momencie w ciągu dnia. Dzieje się tak za sprawą formuły, która wzbogacona została o wosk i olejek. Chronią one otulający włos, cienki, polimerowy film przed całkowitym wyschnięciem. Wystarczy rozprowadzić pastę na osuszonych ręcznikiem lub całkowicie suchych włosach. Rekomendowana cena detaliczna brutto (130 ml): 14,99 zł.

Żel Taft Looks Carbon Force to niekwestionowany ekspert od silnego utrwalenia. Umożliwiając ekstremalne utrwalenie na poziomie 10 gwarantuje, że nic nie zniszczy wykreowanej z jego pomocą stylizacji! Nie obciąża włosów i dodatkowo chroni je przed wilgocią. Wystarczy rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach, następnie wysuszyć za pomocą suszarki lub pozostawić do wyschnięcia. Rekomendowana cena detaliczna brutto (150 ml): 14,99 zł.


Nowa linia Taft Looks Carbon Force to idealne produkty dla mężczyzn, którzy zawsze idą na całość – również jeżeli chodzi o stylizację włosów!

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych