31 mar 2015

Nowość! Fa Fresh & Dry

Nowa ochrona antyperspirantu Fa Fresh & Dry – teraz wszystko ujdzie Ci na sucho!

Nowa linia Fa Fresh & Dry zwalcza nieprzyjemny zapach ciała, zanim jeszcze ma szansę się pojawić. Oprócz właściwości antyperspiracyjnych i hamujących rozwój drobnoustrojów, antyperspirant Fa wykorzystuje specjalną formułę, której sekretem są cząsteczki neutralizujące nieprzyjemny zapach nawet do 48 godzin. Co więcej, dwa nowoczesne, inspirowane Azją warianty zapachowe: zielona herbata (Green Tea) i kwiat lotosu (Lotus Flower), dostarczą uczucia świeżości i dodatkowej ochrony.

Dezodorant musi być wszechstronny: powinien ochronić przed potem nie powodując przy tym wysuszenia skóry. Co więcej - równocześnie powinien również pięknie pachnieć i niwelować nieprzyjemny zapach ciała tak długo, jak to tylko możliwe. Marka Fa podjęła wyzwanie i stworzyła linię antyperspirantów Fa Fresh & Dry, która zawiera technologię NON-STOP-FRESH, będącą odpowiedzią na wszystkie wspomniane wcześniej oczekiwania.

Fa Fresh & Dry skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach ciała nawet do 48 godzin, oferując podwójną ochronę. Środek hamujący rozwój drobnoustrojów chroni przed powstaniem nieprzyjemnego zapachu. Naturalnie pot jest bezwonny a nieprzyjemny zapach powstaje w wyniku jego kontaktu z bakteriami, które znajdują się na skórze. Fa Fresh & Dry powstrzymuje rozwój bakterii, dzięki czemu utrzymuje zapach ciała pod kontrolą. Co więcej: eksperci Fa opracowali unikalną technologię NON-STOP-FRESH, która sprawia, że zapach jest najpierw zamykany w drobnych, oleistych cząsteczkach a następnie – przez cały dzień - stopniowo uwalniany. Podczas gdy inne dezodoranty często otaczają naszą skórę zapachem, który niestety ulatnia się w krótkim czasie, urzekający zapach Fa Fresh & Dry utrzymuje się dłużej – nawet do 48 godzin.

Oprócz działania antyperspiracyjnego - zwalczającego powstawanie nieprzyjemnego zapachu ciała - Fa Fresh & Dry daje uczucie świeżości w dwóch wariantach zapachowych: zielonej herbaty i kwiatu lotosu. Wariant Green Tea inspirowany jest urzekającym aromatem świeżo parzonej, chińskiej herbaty. W przypadku drugiego wariantu - Lotus Flower - inspiracja ma również swoje źródło w Azji. Kwiat lotosu uważany jest tam za symbol czystości. Jego jedwabiście miękka struktura i delikatny zapach wręcz rozpieszczają zmysły.
Dzięki nowej linii Fa Fresh & Dry kobiety mogą cieszyć się pełną ochroną antyperspirantu i doskonałym samopoczuciem, otoczone uwodzicielskim, świeżym zapachem, który towarzyszy im przez cały dzień. Oba warianty dostępne są zarówno w wersji w aerozolu, jak i w kulce a wariant Green Tea – dodatkowo również w sztyfcie.

Rekomendowana cena detaliczna brutto Fa FRESH & dry:

Fa Fresh & Dry antyperspirant w sprayu Green Tea, 150 ml - 8,99 zł
Fa Fresh & Dry antyperspirant w kulce Green Tea, 50 ml - 8,99 zł
Fa Fresh & Dry antyperspirant w sztyfcie Green Tea, 50 ml - 8,99 zł
Fa Fresh & Dry antyperspirant Lotus Flower, 150 ml - 8,99 zł
Fa Fresh & Dry antyperspirant w kulce Lotus Flower, 50 ml - 8,99 zł

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych