31 mar 2015

Nowość! got2b phenoMENal

got2b phenoMENal: wyłącznie dla prawdziwych dżentelmenów!

Prawdziwy dżentelmen robi wrażenie nie tylko nienagannymi manierami, ale również zadbanym wyglądem. Dzięki nowej linii got2b phenoMENal, możliwe jest uzyskanie stylizacji, która podkreśli osobowość i indywidualny styl każdego prawdziwego dżentelmena. Kremowy żel pogrubiający i pasta modelująca got2b phenoMENal pozwolą stworzyć ponadczasowy, elegancki styl, zapewniając przy tym długotrwałe utrwalenie (poziom 4) oraz włosy wyglądające na pełniejsze i grubsze.

Jak stać się prawdziwym dżentelmenem? Przede wszystkim zawsze należy pamiętać o dopasowaniu manier do stylu. Taką radę znajdą na opakowaniu wielbiciele nowej linii przeznaczonej dla mężczyzn - got2b phenoMENal. To pierwsza linia w portfolio got2b stworzona specjalnie z myślą o dżentelmenach. Kremowy żel pogrubiający i pasta modelująca pomogą uzyskać wygląd pasujący do nienagannych męskich manier: włosy zaczesane do tyłu, z przedziałkiem, pełne objętości, postawione czy klasycznie zaczesane na bok – możliwości są nieograniczone! Nowe produkty got2b phenoMENal dodadzą każdej fryzurze klasy i niepowtarzalnego stylu. Kremowy żel pogrubiający got2b phenoMENal zapewni długotrwałe utrwalenie, naturalny połysk oraz włosy wyglądające na pełniejsze i grubsze, natomiast pasta modelująca got2b phenoMENal - nada włosom naturalny wygląd i blask, tworząc ponadczasowy styl i nie wysuszając przy tym włosów.

Do wykreowania wymarzonej stylizacji na miarę dżentelmena naprawdę nie trzeba wiele! Aby uzyskać idealnie gładką i schludnie wyglądającą fryzurę, wystarczy rozprowadzić na dłoni produkt wielkości orzecha laskowego a następnie wetrzeć go w osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Przy pomocy grzebienia, można również zaczesać włosy do tyłu. Pasta modelująca będzie również idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcemy uzyskać mniej „grzeczny”, za to podkreślający indywidualność styl. Wówczas należy rozprowadzić pastę na suchych włosach, nadając im dowolną strukturę i kształt.

Z produktami z nowej linii got2b phenoMENal pozostaje tylko … wyglądać fenoMENalnie!


Rekomendowana cena detaliczna brutto got2b phenoMENal:

Kremowy żel pogrubiający, 150 ml - 20,99 zł.
Pasta modelująca, 100ml - 20,99 zł.

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych