16 mar 2015  Warszawa

BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional

Moc olejków

Kosmetyki do pielęgnacji włosów, które w swoim składzie mają olejki zagościły w naszych kosmetyczkach na dobre. Teraz trzeba znaleźć tam dodatkowe miejsce, bo Schwarzkopf Professional wprowadza nowe mgiełki do włosów BC Oil Miracle Oil Mists.

Skutecznie pielęgnują, zapewniają niesamowitą miękkość, olśniewający połysk, a nawet wyjątkową objętość włosów. Tak działają kosmetyki zawierające w swoich formułach pielęgnacyjne olejki, które dla wielu stały się niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji włosów. Dzieki wprowadzeniu na rynek nowych produktów – mgiełek BC Oil Miracle Oil Mist od Schwarzkopf Professional do stosowania na sucho, pielęgnacja włosów będzie mogła być jeszcze bardziej kompleksowa!

BC Oil Miracle Oil Mist to suche, nietłuste i niezawierająca silikonu mgiełki olejkowe, które powstały z myślą o pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów – w zależności od wariantu - do włosów cienkich i normalnych lub normalnych i grubych. Kosmetyki uzupełniają portfolio ist-niejącej już na rynku linii BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional.

 • BC Oil Miracle Oil Mist do włosów cienkich i normalnych z cennym, roślinnym olejkiem z maruli dzięki równomiernemu rozprowadzeniu błyskawicznie odbudowuje płaszcz lipidowy na włosach. Poza tym intensywnie odżywia włosy, wygładza je, nadaje sprężystość oraz wyjątkowy połysk. Substancja ułatwiająca rozprowadzenie kosmetyku na włosach odparowuje zaraz po aplikacji i sprawia, że nanoszenie olejku na włosy jest bardzo proste.
 • Z kolei BC Oil Miracle Oil Mist do włosów grubych i normalnych opiera się na działaniu formuły z cennym olejkiem arganowym, który intensywnie odżywia włosy, dogłębnie odbu-dowuje uszkodzone i szorstkie pasma, a także skutecznie je wygładza i nadaje im sprężystość. Substancja ułatwiająca rozprowadzenie kosmetyku na włosach odparowuje zaraz po aplikacji, by włosy nie były przeciażone.

Działanie produktów BC Oil Miracle Oil Mist oparte jest na wyjątkowo lekkiej formule bez silikonów, która nie obciąża włosów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu Technologii Mikrodyspersji, która zapewnia wyjątkowy połysk i miękkość, a jednocześnie zapobiega puszeniu się włosów.

Aby cieszyć się efektem, który zapewniają mgiełki BC Oil Miracle Oil Mists wystarczy roz-pylić olejek na całą długość i końcówki osuszonych ręcznikiem włosów, a następnie je roz-czesać. Chcąc dodatkowo wygładzić włosy i zapobiec ich puszeniu należy rozpylić niewielką ilość mgiełki na włosach zaraz po ich wysuszeniu.
Rekomendowana cena detaliczna BC Oil Miracle Oil Mists, poj. 100 ml, ok.109 zł. zł.

Dodatkowo Schwarzkopf Professional wprowadza do salonów dwa nowe zabiegi pielęgna-cyjne z rozgrzewającą kuracją BC Oil Miracle do nakładania przed myciem, która zawiera wysoko nawilżające olejki zapewniające luksusową odnowę włosów i skóry głowy.

 • Rytuał głęboko odżywiąjący przeznaczony jest do pielęgnacji szorstkich włosów. Wykorzystuje moc olejku arganowego, aby zapewnić włosom optymalny poziom od-budowy.
 • Lekki rytuał nabłyszczający przeznaczony jest do pielęgnacji cienkich włosów. Formuła z nawilżającym i ochronnym olejkiem z maruli zapewnia włosom odpowiedni poziom pielęgnacji bez obciążania oraz lekki połysk.

Portfolio kosmetyków do pielęgnacji włosów BC Oil Miracle dzieli się na dwie grupy – pro-dukty do pielęgnacji normalnych i grubych włosów, które wykorzystują moc olejku arganowe-go, a także do pielęgnacji cienkich i normalnych włosów, które wykorzystują moc olejku z maruli.

Produkty do pielęgnacji normalnych i grubych włosów

 • Szampon BC Oil Miracle
  Szampon z cennym olejkiem arganowym delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy jedno-cześnie je pielęgnując. Jego działanie opiera się na Technologii Mikroemulsji, która umożli-wia wnikanie olejku w strukturę włosa już na etapie mycia szamponem. Jednocześnie sprawia, że włosom dostarczana jest jedynie niezbędna ilość olejku.
  Rekomendowana cena detaliczna Szamponu BC Oil Miracle, poj, 200 ml, ok. 51,00 zł.
 • Odżywka BC Oil Miracle Gold Shimmer
  Formuła z olejkiem arganowym ułatwia rozczesywanie włosów i skutecznie odbudowuje ich strukturę. Odżywka przeznaczona jest do włosów normalnych, grubych i suchych, a także po zabiegach chemicznych, które wymagają natychmiastowej regeneracji i pomocy przy rozplątywaniu. Wystarczy wmasować odżywkę we włosy i dokładnie spłukać po 2 minutach.
  Rekomendowana cena detaliczna Odżywki BC Oil Miracle Gold Shimmer, poj. 150 ml, ok 57,00 zł.
 • Maseczka BC Oil Miracle Gold Shimmer
  Dogłębnie odbudowuje włosy od środka, pielęgnuje je i nabłyszcza dzięki zawartości cennego olejku arganowego. Przeznaczona jest przede wszystkim do bardzo suchych, porowatych i matowych włosów, które wy-glądają na osłabione i potrzebują bardzo intensywnej pielęgnacji. Należy wmasować produkt na osuszone ręcznikiem włosy i dokładnie spłukać po 5-10 minutach.
  Rekomendowana cena detaliczna Maseczki BC Oil Miracle Gold Shimmer poj. 150 ml, ok. 81,00 zł.
 • BC Oil Miracle Divine Polish
  Spray nabłyszczający, którego formuła została wzbogacona o cenny olejek arganowy oraz olejek z pestek moreli. Wygładza strukturę włosów, nadając im olśniewający połysk i zapewniając wyjątkową miękkość. Do osiągnięcia optymalnych efektów wystarczy delikatnie spryskać suche włosy, a następnie je wystylizować.
  Rekomendowana cena detaliczna BC Oil Miracle Divine Polish poj. 100 ml, ok 81,00 zł.
 • Maseczka do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle
  Bogata w składniki pielęgnacyjne olejowa formuła z cennym olejkiem arganowym, wygładza i wyjątkowo nabłyszcza grube, kręcone i normalne włosy, a także wzmacnia je oraz nadaje intensywny połysk oraz natychmiastową sprężystość.
  Rekomendowana cena detaliczna Maseczki do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle, poj. 100 ml, ok 94 zł.

Produkty do pielęgnacji cienkich i normalnych włosów

 • Lekki Szampon BC Oil Miracle
  Krystalicznie czysty szampon delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy. Jego działanie opiera się na Technologii Mikroemulsji, która umożliwia wnikanie olejku w strukturę włosa bez obciążania. Dla doskonałego połysku i przyjemnej w dotyku miękkości włosów.
  Rekomendowana cena detaliczna Lekkiego Szamponu BC Oil Miracle, poj, 200 ml, ok. 51,00 zł.
 • Odżywka na bazie płynnego oleju BC Oil Miracle
  Odżywka o 2-fazowej formule pozwala nabłyszczać (faza I) i odżywiać włosy (faza II). Skutecznie zadba zarówno o zniszczone, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy jak i te, które potrzebują delikatnej, lecz jednocześnie dogłębnej pielęgnacji.
  Rekomendowana cena detaliczna Odżywki na bazie płynnego oleju BC Oil Miracle, poj. 150 ml, ok. 57,00 zł.
 • BC Oil Miracle Volume Amplifier 5
  Zwiększa objętość włosów, nadaje im sprężystość i olśniewający połysk bez obciążania. Wszystko za sprawą połączenia olejków - arganowego, z drzewa marula, migdałowego, z orzechów macadamia oraz jojoba. Wystarczy nanieść krem na osuszone ręcznikiem włosy przed przystąpieniem do suszenia i cieszyć się wyjątkową objętością i połyskiem włosów.
  Rekomendowana cena detaliczna BC Oil Miracle Volume Amplifier 5, poj. 100 ml, ok. 81,00 zł.
 • Lekka Maseczka do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle
  Bogata w składniki pielęgnacyjne formuła z cennym roślinnym olejkiem z maruli, nie tylko wygładza i wyjątkowo nabłyszcza nawet cienkie, delikatne i kruche włosy, ale również intensywnie je odżywia i sprawia, że stają się miękkie i sprężyste.
  Rekomendowana cena detaliczna Maseczki do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle, poj. 100 ml, ok 94 zł.

BC Oil Miracle Oil Mist do włosów cienkich i normalnych Pobierz

BC Oil Miracle Oil Mist do włosów grubych i normalnych Pobierz

Maseczka do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle Pobierz

Odżywka na bazie płynnego oleju BC Oil Miracle Pobierz

Lekka Maseczka do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle Pobierz