4 mar 2015

Syoss Color Luminance & Protect i Syoss Color Protect Styling

Kompleksowa pielęgnacja i stylizacja włosów farbowanych - udoskonalona formuła, intensywny, pełen blasku kolor na dłużej!

Farbujemy włosy z różnych powodów: czasem jest to chęć zmiany wyglądu, innym razem – konieczność zamaskowania pojawiających się siwych włosów. Zabiegowi koloryzacji poddaje się blisko połowa kobiet* - kiedy wymarzony odcień stanie się już częścią naszego wizerunku pozostaje pytanie, jak sprawić, by kolor jak najdłużej zachował intensywność i blask. Najlepszym sposobem jest stosowanie produktów odpowiadających na szczególne potrzeby włosów farbowanych: od szamponu, odżywki czy maski, aż po produkty przeznaczone do stylizacji. To właśnie z myślą o właścicielkach włosów farbowanych, marka Syoss udoskonaliła formułę linii pielęgnacyjnej tworząc SYOSS Color Luminance & Protect oraz wprowadza na rynek linię stylizacyjną Syoss Color Protect. Dzięki innowacyjnej technologii COLOR-LAMINATION, włosy po koloryzacji mogą zachować intensywny i pełen blasku kolor na dłużej.

Włosy farbowane są szczególnie wrażliwe na czynniki środowiska, takie jak promienie UV, wiatr, słoną wodę, jak również wysuszające włosy: stylizację czy klimatyzację. W odpowiedzi na szczególne potrzeby włosów poddanych zabiegowi koloryzacji, marka Syoss stworzyła produkty do kompleksowej ich pielęgnacji (linia SYOSS Color Luminance & Protect), jak również stylizacji (linia Syoss Color Protect). Sekret ich skuteczności tkwi w innowacyjnej technologii COLOR-LAMINATION, która uszczelnia łuskę włosa, zatrzymując pigment w jego wnętrzu i tym samym powodując, że trudniej wypłukuje się podczas mycia.
Syoss to profesjonalna jakość produktów, tworzonych przy udziale oraz testowanych przez fryzjerów i stylistów, która oferuje kobietom efekt zdrowo wyglądających, lśniących włosów każdego dnia - bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim.

Krok 1: pielęgnacja

Eksperci Syoss udoskonalili cieszącą się dużą popularnością linię przeznaczoną do włosów farbowanych - Syoss Color Protect, o technologię COLOR-LAMINATION. Warstwa, która pozostaje na włosach zapewnia ochronę oraz długotrwały, intensywny i lśniący kolor oraz zwiększa połysk. Dzięki zastosowaniu efektu laminowania, pigmenty zamykane są w głębi włosa - efekt koloryzacji utrzymuje się więc dłużej. Linia pielęgnacyjna Syoss Color Luminance & Protect obejmuje: szampon, odżywkę oraz maseczkę, które wzajemnie się uzupełniają, zaś najlepsze rezultaty gwarantuje kompleksowe stosowanie wszystkich produktów.

Syoss Color Luminance & Protect szampon - przeznaczony do włosów farbowanych lub z pasemkami. Zawarta w nim formuła COLOR-LAMINATION, zamyka pigmenty koloru wewnątrz włosa, chroni go dodając olśniewającego blasku. Efekt laminowania i intensywność koloru do 90% po 10 tygodniach 2. Rekomedowana cena detaliczna brutto - 9,99 zł (300 ml), 15,99 zł (500 ml).

Syoss Color Luminance & Protect odżywka, która głęboko pielęgnuje a dzięki formule COLOR-LAMINATION chroni kolor włosów. Wygładza włókna i uszczelnia pigmenty, co ułatwia rozczesywanie. Chroni kolor przed blaknięciem. Efekt laminowania i intensywność koloru do 90% po 10 tygodniach2. Rekomedowana cena detaliczna brutto - 9,99 zł (300 ml), 15,99 zł (500 ml).

Syoss Color Luminance & Protect maseczka zapewnia intensywne odżywienie i ochronę włosów oraz - dzięki formule COLOR-LAMINATION - chroni kolor przed blaknięciem. Efekt laminowania i intensywność koloru do 90% po 10 tygodniach 2. Rekomedowana cena detaliczna brutto 17,99 zł (200 ml)

Krok 2: stylizacja

Czy możliwe jest zachowanie intensywnego, pełnego blasku koloru włosów przy tworzeniu modnych stylizacji? Dopełnieniem linii pielęgnacyjnej przeznaczonej do włosów farbowanych jest linia produktów do stylizacji Syoss Color Protect, która chroni kolor przed blaknięciem, nadając wierzchnim warstwom włosów olśniewający połysk i doskonałe utrwalenie przez 48 godzin. W produktach z nowej serii Syoss Color Protect, zastosowanie znalazła również technologia zamykania koloru wewnątrz włosa (COLOR-LAMINATION), dzięki której możliwe jest uzyskanie nawet do 50% 3 intensywniejszego blasku i 48-godzinnego, silnego utrwalenia, które sprawi, że włosy po zabiegu koloryzacji, będą wyglądały olśniewająco na dłużej. Oprócz tego, że produkty z linii Syoss Color Protect chronią kolor przed blaknięciem, zabezpieczają również włosy przed słońcem (filtr UV), wilgocią i innymi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Nowość! Syoss Color Protect lakier do włosów zapewnia 48 godzinną kontrolę, supermocne utrwalenie i olśniewający blaskiem kolor włosów farbowanych. Nie skleja włosów, łatwy do usunięcia podczas szczotkowania. Pomaga chronić włosy przed wilgocią i promieniowaniem UV. Rekomedowana cena detaliczna brutto (300 ml): 15,99 zł

Nowość! Syoss Color Protect pianka do włosów zapewnia 48 godziną kontrolę włosów farbowanych oraz doskonałą równowagę pomiędzy utrwaleniem a miękkością. Idealna aby uzyskać długotrwałe stylizacje i olśniewający blaskiem kolor. Zawiera filtr UV oraz pomaga chronić włosy przed blaknięciem koloru i gorącym powietrzem suszarki. Rekomedowana cena detaliczna brutto (250 ml): 15,99 zł

Nowa linia stylizacyjna Syoss Color Protect uzupełnia linię pielęgnacyjną Syoss Color Luminance & Protect. Dzięki technologii COLOR-LAMINATION, obie linie wpływają na wydłużenie intensywności i blasku koloru do 10 tygodni 4. Profesjonalna jakość produktów w cenie, którą pokocha każda kobieta – dla uzyskania włosów pięknych jak z salonu, na co dzień.

* Żródło: Wiodący Instytut Badania Rynku, Pielęgnacja dla kobiet, 2012, Niemcy
2 przy równoczesnym stosowaniu szamponu i odżywki SYOSS COLOR LUMINANCE & PROTECT
3 w stosunku do włosów przed stylizacją
4 przy równoczesnym stosowaniu szamponu, odżywki i maski Syoss Color Luminance & Protect

Informacje prasowe (51,19 KB)

Syoss Color Luminance & Protect i Syoss Color Protect Styling Pobierz

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych