4 mar 2015

Color Mask Dark Chocolates

Color Mask: Kusząca kolekcja smakowitych, czekoladowych odcieni od Schwarzkopf

Kolory o ciepłych i chłodnych odcieniach brązu królują już od jesieni i będą święciły triumfy również wiosną i latem 2015 roku! Cameron Diaz czy Reese Witherspoon są najlepszym przykładem tego, że nawet kultowe „blondynki”, decydują się na zmianę koloru włosów, pokazując swoją „ciemną” stronę. Teraz, dzięki nowej kolekcji Schwarzkopf Color Mask Dark Chocolates, każda kobieta może cieszyć się pełnymi energii włosami w ekscytujących odcieniach brązu, zyskując do 30% więcej blasku 1!

Najnowsza kolekcja Color Mask Dark Chocolates, stworzona przez ekspertów Schwarzkopf to obietnica bogatych, intensywnych i doskonale czekoladowych odcieni, jak również pełne pokrycie siwych włosów – wszystko dla niezwykłego uczucia zdrowych, zadbanych, lśniących nieodpartym blaskiem włosów.
Color Mask to pierwsza trwała koloryzacja od Schwarzkopf w formie maski do włosów. Łączy w sobie najważniejsze zalety, których kobiety oczekują od koloryzacji jakości premium: trwałość koloru, blask i pielęgnację, a także łatwość aplikacji. Wystarczy wycisnąć krem koloryzujący do słoiczka z kremem rozwijającym i dokładnie zakręcić nakrętkę. Podczas energicznego wstrząsania słoiczkiem powstaje kremowa emulsja o bogatej konsystencji maski, którą można rozprowadzić – zupełnie jak maskę - palcami na suchych włosach, zaczynając od ich nasady. Po 30 minutach należy spłukać mieszankę z włosów i nałożyć odżywkę.

Działanie Color Mask opiera się na potrójnej pielęgnacji. Krem koloryzujący zawiera aktywny Kompleks amino-proteinowy, który wzmacnia włókna włosów. W kremie rozwijającym znajdziemy wygładzający powierzchnię włosa Kompleks ułatwiający rozczesywanie. Z kolei w odżywce – masło shea, które zapewnia luksusowe uczucie gładkich jak jedwab włosów. Dzięki temu, po koloryzacji Color Mask, każda kobieta będzie mogła cieszyć się nie tylko głęboko czekoladowym odcieniem, ale również tym, że włosy są doskonale wypielęgnowane, lśniące, miękkie w dotyku a odżywka nadaje im przyjemny, subtelny zapach.

Nowa kolekcja Schwarzkopf Color Mask Dark Chocolates to 3 wyjątkowo smakowite odcienie czekolady:

  • Color Mask Wiśniowy Brąz (688) zapewni włosom czerwono-brązowy odcień, któremu nie można się oprzeć.
  • Color Mask Pralinowy Brąz (668) nadaje włosom kuszący czekoladowy, pełen blasku odcień.
  • Color Mask Ciemny Brąz (400) – nadaje włosom odcień naturalnego ciemnego brązu, wibrującego naturalnym blaskiem.

Nowe, smakowite odcienie Color Mask Dark Chocolates, uzupełniły kolekcję Schwarzkopf Color Mask, tworząc gamę 18 wyjątkowych kolorów od krystalicznego blondu aż po lśniącą, głęboką czerń. Doskonałe rezultaty koloryzacji Color Mask są widoczne na pierwszy rzut oka - wspaniałe, intensywne kolory, idealne pokrycie siwych włosów i głęboko wypielęgnowane, wygładzone i lśniące jak jedwab włosy – i to efekt osiągnięty we własnym domu!

Rekomendowana cena detaliczna brutto - 26,99 zł.

1 w porównaniu do włosów przed koloryzacją w idealnie brązowym odcieniu

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych