28 lut 2015

Nowość! Syoss Anti-Dandruff Platin Control 100 Extreme & Anti-grease

Zdrowe włosy i skóra głowy bez łupieżu – dzięki Syoss Anti-Dandruff Platin Control 100!

Zdrowo wyglądające włosy wcale nie muszą świadczyć o zdrowej skórze głowy. Niestety konsekwencją swędzenia i zaczerwienienia skóry głowy może być… łupież. Syoss prezentuje nowe rozwiązanie, które nie tylko pomoże pozbyć się widocznych oznak łupieżu, ale również łagodząc skórę głowy, chroni ją przed ponownym pojawieniem się łupieżu nawet do ośmiu tygodni1. W tym czasie włosy pozostaną mocne, lśniące a skóra głowy zdrowa i chroniona.

Łupież jest schorzeniem skóry głowy i może powstać zarówno na suchej, jak i tłustej skórze głowy. Objawia się przyśpieszonym złuszczaniem skóry głowy. Przyczyny tego procesu mogą być różnorodne. Stres, złe odżywianie, zaburzenia hormonalne, ale także suche powietrze w pomieszczeniach, częste suszenie włosów suszarką czy niewłaściwie dobrane środki pielęgnacyjne. Piękne, lśniące i zdrowe włosy: o tym marzy każda z nas. Powinny one pozostać zdrowe, bez względu na zmieniające się warunki pogodowe czy wyzwania stylizacyjne, jakim są poddawane. Dokładamy wielu starań, by jak najlepiej o nie zadbać, często jednak w codziennej pielęgnacji zapominamy o skórze głowy – a przecież odgrywa ona kluczową rolę w wyglądzie i kondycji włosów. W rezultacie podrażniona skóra może doprowadzić do powstania łupieżu. Aż 43% konsumentek skarży się na swędzenie i zaczerwienienie skóry głowy; a jedna na cztery kobiety ma problemy z łupieżem2.

W odpowiedzi nie tylko na potrzeby samych włosów, ale również skóry głowy, Syoss opracował dwa szampony przeciwłupieżowe: Anti-Dandruff Platin Control 100 Extreme i Anti-Dandruff Platin Control 100 Anti-Grease. Obie nowości zawierają system PLATINUM STANDARD Zn-PYRITHIONE, który zwalcza przyczyny powstawania łupieżu. Anti-Dandruff Platin Control 100 Extreme przeznaczony jest do włosów ze skłonnościami do powstawania łupieżu a Anti-Dandruff Platin Control 100 Anti-Grease – do włosów przetłuszczających się, skłonnych do łupieżu.

Oprócz suchej skóry głowy, powodem powstania łupieżu może być również występujący naturalnie grzyb malassezia furfur. Jeżeli nasza skóra produkuje za dużo sebum, ten mikroorganizm zaczyna ją podrażniać, powodując łupież. Dzięki swoim właściwościom bakteriostatycznym i antygrzybicznym, system PLATINUM STANDARD Zn-PYRITHIONE łagodzi swędzenie skóry głowy, eliminuje grzyby, hamuje rozwój łupieżu, pozbywa się go i chroni przed jego nawrotem.

Stosując regularnie, przez 6 tygodni jeden z szamponów przeciwłupieżowych: Anti- Dandruff Platin Control 100 Extreme lub Anti- Dandruff Platin Control 100 Anti-Grease, ochronimy włosy i skórę głowy przed łupieżem przez okres kolejnych 8 tygodni a pobudzający, grejpfrutowy aromat gwarantuje uczucie świeżości na długi czas.

Rekomendowana cena detaliczna brutto:

Syoss Anti- Dandruff Platin Control 100 Extreme Shampoo, 500 ml, Sugerowana cena detaliczna brutto: 15,99 (500 ml)
Syoss Anti- Dandruff Platin Control 100 Anti Grease Shampoo, 500 ml, Sugerowana cena detaliczna brutto: 15,99 (200 ml)


1przy regularnym stosowaniu przez okres 6 tygodni.
2Wiodący Instytut Badania Rynku, Pielęgnacja dla kobiet, 2012

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych