28 lut 2015

NOWOŚĆ! Gliss Kur Serum Deep-Repair

Pierwsza linia pielęgnacyjna Gliss Kur z serum, która regeneruje do 10 warstw włosa* - idealne rozwiązanie dla ekstremalnie nadwyrężonych włosów

Serum to nic innego jak bardzo skoncentrowany kosmetyk, mający za zadanie zaradzić konkretnym problemom. Ponieważ posiada większe stężenie substancji aktywnych a dodatkowo jego konsystencja jest lżejsza, może wnikać w głąb skóry czy włosa. Ekstremalne serum z nowej linii Gliss Kur Serum Deep-Repair rekonstruuje strukturę włosa, pozwalając dotrzeć substancjom odżywczym do najgłębszych jego warstw. Dzięki formule z AMINO-PROTEIN-SERUM i płynną keratyną, ekstremalnie nadwyrężone, szorstkie włosy staną się jedwabiście miękkie i bardziej sprężyste zaledwie w ciągu jednego tygodnia. Ekstremalne serum jest jednym z produktów w nowej linii Gliss Kur Serum Deep-Repair, których zadaniem jest troska o ekstremalnie nadwyrężone włosy. W jej skład wchodzi szampon, odżywka, ekspresowa odżywka regenerująca, ekspresowa maska, maseczka regenerująca i ekstremalne serum.

Szorstkie, sztywne i ekstremalnie nadwyrężone włosy potrzebują głębokiej pielęgnacji i odżywienia. Jednakże nie wszystkie składniki kosmetyków mogą wniknąć tam, gdzie wsparcie jest najbardziej potrzebne - głęboko, do trzonu włosa. Dzięki nowej linii produktów Gliss Kur Serum Deep-Repair jest to możliwe. Zawdzięczamy to nowoczesnej formuje z AMINO-PROTEIN-SERUM i płynną keratyną. Tajnymi składnikami formuły są aminokwasy i proteiny, które są naturalnymi budulcami włosa. Zmęczone, zniszczone włosy są ich pozbawione a zadaniem produktów z linii Gliss Kur Serum Deep-Repair jest uzupełnienie deficytów tychże składników w strukturze włosa.

W zależności od rodzaju włosów, ich osłonka może mieć od 5 do 10 warstw. Składniki ekstremalnego serum Gliss Kur Serum Deep-Repair, głęboko wnikają w strukturę włosa, docierając nawet do 10 warstw2, rekonstruując nadwyrężone włosy od nasady aż po same końce, zapewniają im regenerację, sprężystość i miękkość. Ekstremalne serum to intensywnie działający produkt, który dzięki swojej wyjątkowo lekkiej konsystencji, dostarcza skoncentrowaną dawkę składników aktywnych, dodatkowo odżywiając i kondycjonując włosy po umyciu. Wystarczy rozprowadzić na dłoniach ilość serum wielkości orzecha laskowego a unikalna formuła kremu przekształci się w serum. Można stosować na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Produkty z linii Gliss Kur Serum Deep-Repair:

Gliss Kur Serum Deep-Repair Ekstremalne Serum - formuła z AMINO-PROTEIN-SERUM i płynną keratyną efektywnie rekonstruuje strukturę włosa aż do 10 warstw w ciągu zaledwie tygodnia. Unikalna lekka, kremowa formuła dla jedwabiście miękkich i zauważalnie sprężystych włosów. Sugerowana cena detaliczna brutto: 29,99 PLN (100 ml)

Gliss Kur Serum Deep-Repair szampon - kremowa, pieniąca się formuła szamponu z AMINO-PROTEIN-SERUM i płynną keratyną efektywnie rekonstruuje nadwyrężone i szorstkie włosy w ciągu zaledwie 1 tygodnia. Włosy stają się miękkie i zauważalnie bardziej sprężyste. Sugerowana cena detaliczna brutto: szampon 250ml 11,99 PLN, szampon 400ml 14,99 PLN

Gliss Kur Serum Deep-Repair odżywka - pozostawia włosy sprężyste, gładkie i łatwe do rozczesania. Sugerowana cena detaliczna brutto: 11,99 PLN (200 ml)

Gliss Kur Serum Deep-Repair ekspresowa odżywka regenerująca – bez spłukiwania, pozostaje na włosach powodując, że łatwiej się rozczesują, są jedwabiście miękkie i zregenerowane. Sugerowana cena detaliczna brutto: 14,99 PLN (200 ml)

Gliss Kur Serum Deep-Repair ekspresowa maska regeneracyjna – 1-minutowa, intensywnie działająca maska odżywia i regeneruje włosy w wyjątkowo krótkim czasie. Sugerowana cena detaliczna brutto: 14,99 PLN (200 ml)

Gliss Kur Serum Deep-Repair maska intensywnie regenerująca – formuła z AMINO-PROTEIN-SERUM i płynną keratyną zapewnia GŁĘBOKĄ ODBUDOWĘ w ciągu 1 tygodnia. Dla większej sprężystości i zauważalnej miękkości włosów. Stosowanie: Nakładać 2-3 razy w tygodniu na mokre włosy i pozostawić na 1 minutę. Dokładnie spłukać! Sugerowana cena detaliczna brutto: 16,99 (200 ml)


*w zależności od rodzajów włosa (5-10 warstw)
2w zależności od rodzajów włosa (5-10 warstw)

Gliss Kur Serum Deep-Repair ekspresowa odżywka regenerująca Pobierz

Gliss Kur Serum Deep-Repair ekspresowa maska regeneracyjna Pobierz

Gliss Kur Serum Deep-Repair maska intensywnie regenerująca Pobierz

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych