28 lut 2015

NOWOŚĆ! Palette Perfect Care Color

Doskonała pielęgnacja i perfekcyjny kolor - bez amoniaku

Jedwab to wyjątkowo szlachetna, drogocenna tkanina, która charakteryzuje się miękkością, gładkością i połyskiem. Miękkie, lśniące jak jedwab włosy i idealny kolor to marzenie wielu kobiet a taki efekt wcale nie jest łatwy do osiągnięcia! Dzięki Palette – numer 1 wśród produktów do koloryzacji w Europie1 - uzyskanie perfekcyjnie zadbanych włosów, które pozostają gładkie i lśniące intensywnymi, głębokimi kolorami, jest możliwe! Palette Perfect Care Color z prawdziwym eliksirem jedwabiu to czysty luksus dla włosów i 20 intensywnych odcieni do wyboru – wszystkie bez zawartości amoniaku.

Jedwab wytwarzano już w starożytnych Chinach, jednak Chińczycy strzegli tajemnicy jego wyrobu przez około 2000 lat a każdego, kto zdradziłby sekret, czekał wyrok śmierci.
W Średniowieczu jedwab był już luksusową tkaniną uwielbianą przez królów i arystokrację w całej Europie. Wykorzystywano go do szycia drogich sukien, a także do wytwarzania strun do instrumentów muzycznych, papieru, oraz w lecznictwie - do upiększania skóry i włosów.
Nic więc dziwnego, że po pielęgnujące właściwości jedwabiu sięgnęli twórcy nowej linii Palette Perfect Care Color. Zawarty w niej eliksir jedwabiu chroni i pielęgnuje każdy włos, dostarczając do jego wnętrza delikatnego odżywienia i dodatkowo szczelnie zamyka w nim kolor. Dzięki nowej Palette Perfect Care Color każda kobieta może spełnić marzenia o doskonale wypielęgnowanych włosach i perfekcyjnym kolorze, zyskując aż do 70% mniej rozdwojonych końcówek i aż do 100% więcej blasku2. Delikatnie pielęgnujący krem koloryzujący bez amoniaku, z eliksirem jedwabiu sprawi, że włosy po zabiegu koloryzacji na długo pozostaną miękkie i jedwabiste. Dzięki zawartej w formule Technologii Multi-Layer, kolor nanoszony jest na włos wielowarstwowo. W trakcie mycia włosów kolejne warstwy koloru - od tej położonej najpłycej (na powierzchni włosa) do tej położonej najgłębiej (w korze włosa) – zmywają się, odsłaniając nowe, mieniące się naturalnymi refleksami odcienie, pozwalając dłużej cieszyć się wrażeniem świeżo ufarbowanych włosów. Testy konsumenckie dowodzą, że innowacyjna technologia zachwyca na wielu płaszczyznach, oferując do 60% więcej ochrony i 100% więcej blasku3.

Produkty z nowej linii Palette Perfect Color idealnie pokryją nawet siwe włosy. W tym samym czasie, przyjemny zapach, łączący owocowe nuty maliny i jabłka z kwiatowymi nutami róży i fiołka, dostarczą nieziemsko zmysłowych doznań.

Palette Perfect Care Color zawiera również odżywkę pielęgnacyjną. Kompozycja cennych składników zawiera olejek jojoba i olejek z pestek moreli, które wygładzają włos, uszczelniają jego powierzchnię oraz nadają mu miękkości. Nie zabrakło w niej również najcenniejszej dla włosa prowitaminy B5 (pantenol), która silnie nawilża i pogrubia włosy.

Inspirująca nowość Palette Perfect Care Color oferuje 20 perfekcyjnie pielęgnujących, intensywnych odcieni, z których można wybierać do woli! Kolory uzupełniają się wzajemnie, tworząc perfekcyjne portfolio barw w przystępnej cenie. Gama odcieni zaczyna się od Lodowego Blondu, poprzez Ciemny Blond, Ognistą Rubinową Czerwień i Ciemny Cynamon, zrównoważone bardziej subtelnym Szlachetnym Fioletem. Czekoladowe brązy przechodzą naturalnie w odcienie Ciepły Kawowy Brąz i Kremowa Mokka, podczas gdy tajemnicze Granatowa Czerń i Jedwabista Głęboka Czerń stanowią idealne zwieńczenie tej różnorodnej kolekcji:

219 Lodowy Blond
218 Chłodny Blond
120 Perłowy Blond
200 Jasny Blond
300 Średni Blond
390 Jasna Miedź
400 Ciemny Blond
500 Szlachetny Jasny Brąz
566 Satynowy Brąz
575 Głęboka Czerwień
644 Ciemny Cynamon
658 Kremowa Mokka
678 Rubinowa Czerwień
700 Subtelny Ciemny Brąz
711 Szlachetny Fiolet
770 Czekoladowa Czerwień
800 Głęboki Ciemny Brąz
855 Ciepły Kawowy Brąz
900 Jedwabista Głęboka Czerń
909 Granatowa Czerń

Pokolenia zadowolonych klientek zaufały marce Palette, która oferuje szeroką gamę intensywnych odcieni za cenę, na którą każdy może sobie pozwolić. Nowa Palette Perfect Care Color z pielęgnującym eliksirem jedwabiu i Technologią Multi-Layer to najnowsza innowacja tej marki – idealna dla uzyskania maksymalnej pielęgnacji i perfekcyjnego koloru.

Nowa kolekcja Palette Perfect Care Color, dostępna w sprzedaży od lutego, wsparta zostanie kampanią telewizyjną oraz promocją w punktach sprzedaży

Rekomendowana cena detaliczna brutto Palette Perfect Care Color: 15,99 zł.


1Wiodące instytuty badań panelowych, wartościowe udziały rynkowe 1-6/2014, rynek produktów do koloryzacji włosów
2Żródło: Laboratorium Henkel, Biophysical Measurements; Hair Studio Test, N=33, w porównaniu do włosów przed farbowaniem
3Żródło: Laboratorium Henkel, Biophysical Measurements; Hair Studio Test, N=33, w porównaniu do włosów przed farbowaniem

Informacje prasowe (43,33 KB)

Palette Perfect Care Color 500 Szlachetny Jasny Brąz Pobierz

Palette Perfect Care Color 575 Głęboka Czerwień Pobierz

Palette Perfect Care Color 678 Rubinowa Czerwień Pobierz

Palette Perfect Care Color 700 Subtelny Ciemny Brąz Pobierz

Palette Perfect Care Color 700 Subtelny Ciemny Brąz Pobierz

Palette Perfect Care Color 711 Szlachetny Fiolet Pobierz

Palette Perfect Care Color 770 Czekoladowa Czerwień Pobierz

Palette Perfect Care Color 800 Głęboki Ciemny Brąz Pobierz

Palette Perfect Care Color 855 Ciepły Kawowy Brąz Pobierz

Palette Perfect Care Color 900 Jedwabista Głęboka Czerń Pobierz

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych