23 lut 2016

Nowość! Perwoll Care & Repair przeciwdziałający mechaceniu się tkanin

Zmechacenia? To już przeszłość! Nowy Perwoll Care & Repair redukuje ich wizualne efekty nawet do 80%1!

Zawsze pojawiają się niespodziewanie… Choć ulubione ubrania z nieestetycznymi zmechaceniami nie cieszą już oka jak dawniej, i tak  bardzo trudno się z nimi rozstać. Przecież to nie może być powód, by chować ukochany sweter czy bluzkę na dno szafy!Z pomocą przychodzi nowy Perwoll Care & Repair, który usuwa powstałe na ubraniach zmechacenia, redukując ich wizualne efekty już po kikilkunastu praniach – i to nawet do 80%! Teraz ulubiona odzież – nawet ta wyglądająca na zniszczoną – odzyska swój dawny wygląd!

Wraz z upływem czasu na tkaninach mogą pojawiać się zmechacenia, których efektem jest nieestetyczny wygląd ulubionej bluzki, czy i utrata intensywności jej koloru. Zmechacenia mogą być również rezultatem częstego prania – następujace wówczas tarcie (podobnie jak przy noszeniu ubrań), powoduje bowiem niszczenie powierzchni włókien. W konsekwencji, na tkaninie powstają mikrokosmyki, a po dłuzszym czasie -  drobne, zbite supełki. Mało co jest tak dotkliwe, jak pogorszenie wyglądu ukochanej bluzki lub sweterka. Szczęśliwie z pomocą przychodzi marka  Perwoll! Nowość - Perwoll Care & Repair z formułą Repairzyme ®, podczas każdego prania czyści i pielęgnuje ubrania, usuwając z nich niewidoczne gołym okiem zmechacenia. Co więcej, nawet jeżeli na ubraniach, zarówno tych z  tkanin bawełnianych, jak i z domieszką włókien bawełnianych, pojawiły się już nieestetyczne, zbite supełki, Perwoll Care & Repair –- zredukuje wizualne efekty zmechacenia nawet do 80% - i to już po kilkunastu praniach. Rezultat: czyste, gładkie i pięknie pachnące ubrania, które wyglądają zupełnie jak nowe!

Perwoll Care & Repair może być używany do prania każdego rodzaju tkanin. Przyciąga nie tylko skutecznością, ale również niepowtarzalnym zapachem i wyróżniającej się, złotej butelce. Nowy Perwoll Care & Repair oferuje pomoc znoszonym, wyglądającym na zniszczone ubraniom - dając im nowe życie! Przy regularnym stosowaniu płynu, wygląd ubrań znacząco się poprawia i odzyskują one swój dawny wygląd - bez nieestetycznych zmechaceń!

Od ponad 60 lat Perwoll jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji wszystkich rodzajów tkanin. Czy będą to delikatne materiały czy codzienna odzież, Perwoll oferuje gamę środków piorących opracowanych z myślą o odzieży wykonanej z róznych, zwłaszcza delikatnych tkanin i dzianin, aby Twoje modne ubrania pozostawały jeszcze dłużej jak nowe.

Cena detaliczna brutto Perwoll Care & Repair 1L-11.99 zł  2L- 19.99 zł


1efekt dotyczy tkanin bawełnianych i mieszanych z udziałem bawełny

Justyna Kędzierska-Skrzydlak Dział Komunikacji Korporacyjnej, Komunikacja produktowa (Beauty Care, Laundry & Home Care) Henkel Polska +48-22-56-56-640 justyna.kedzierska-skrzydlak@henkel.com Pobierz wizytówkę Dodaj do ulubionych