15 sty 2015  Warszawa

IGORA Expert Mousse od Schwarzkopf Professional

Koloryzacja bez zobowiązań

Jesteś ciekawa jak będziesz wyglądać w innym odcieniu włosów albo myślisz o odświeżeniu tego, który masz? A może chcesz ukryć pierwsze białe kosmyki? To możliwe dzięki piance IGORA Expert Mousse, która rozszerzyła swoje portfolio o 3 nowe odcienie.

Powodów, które pomagają kobietom zdecydować się na poddanie zabiegowi koloryzacji jest wiele. Często jest nią ciekawość związana z tym jak będą wyglądać w nowym kolorze włosów lub chęć odświeżenia tego, który stracił już swoją intensywność oraz blask. Czasami pragną też ukryć pierwsze białe włosy. Jednak taka motywacja nie oznacza wcale konieczności pernamentnej koloryzacji! Dzięki koloryzacji bezpośredniej w formie pianki – IGORA Expert Mousse kobiety, które pragną zmiany mogą się na nią zdecydować bez żadnych zobowiązań!

Pianka IGORA Expert Mousse to produkt, który nie tylko odświeża kolor włosów, ale również nadaje fryzurze piękny, naturalny połysk oraz działa odżywczo. Unikalna formuła i portfolio z 16 odcieniami sprawia, że delikatna kuracja skutecznie odświeża i oczyszcza matowe blondy, niweluje niepożądane odcienie, a także pogłębia i wyrównuje kolor.

Dzięki uzupełnieniu asortymentu o 3 zupełnie nowe, pastelowe odcienie pianka nie tylko niweluje efekt żółtego, ale również zielonego tonu w przypadku odcieni blond oraz zapewnia niespotykany efekt nasycenia włosów pigmentem fioletowym. IGORA Expert Mousse zapewnia również do 20% krycia białych włosów, a sam efekt koloryzacji utrzymuje się nawet do 8 myć.

Nowe odcienie z portfolio IGORA Expert Mousse:

  • 9,5-12 - toner niweluje żółte odcienie na włosach blond, nadając im chłodny odcień;
  • 9,5-17 - toner nie tylko neutralizuje zielone odcienie na włosach blond, ale także nadaje im ton w odcieniu brzoskwiniowym;
  • 5-99 – zapewnia niespotykany efekt nasycenia włosów pigmentem fioletowym. Sprawdzi się szczególnie w przypadku odświeżenia koloru lub nadania mu dodatkowego blasku. Łagodna formuła pomaga zachować zdrową strukturę włosów i intensywny blask. Polecamy zwłaszcza w koloryzacji dualnej.

Główne zadania pianki IGORA Expert Mousse:

  • tonowanie - całości bez efektu odrostu
  • nabłyszczenie - wzmacnia naturalny kolor pozostawiając lśniące i piękne włosy
  • neutralizacja - kuracja niwelująca żółknięcie włosów
  • korekta odcienia - subtelny efekt tonowania w wybranych kierunkach
  • prepigmentacja - głębonie odcienie i nasycona kolorystyka
  • odświeżenie koloru - włosy widocznie odżywione i zrewitalizowane
  • aplikacja dualna - nakładanie na włosy u nasady, jaki i na ich całą długość – efekt to wyrównany kolor.

Rekomendowana cena detaliczna pianki IGORA Expert Mousse poj. 100 ok. 54,00 zł.


Więcej informacji w internecie: www.schwarzkopf-professional.com