4 gru 2014  Warszawa

BC Oil Miracle Barbary Fig

Cudowna pielęgnacja

Egzotyczne olejki zawitały do nas na dobre! Po kosmetykach do pielęgnacji włosów z olejkiem arganowym, czy z róży damasceńskiej przyszedł czas na kolejną luksusową propozycję – Schwarzkopf Professional wykorzystał moc olejku z Opuncji Figowej i stworzył linię BC Oil Miracle Barbary Fig.

Formuły współczesnych kosmetyków to ukłon w stronę znanych i cenionych od wieków składników. Szczególnie produkty z olejkami, dzięki ich cudownym właściwościom, stały się nieodzownym elementem naszej codziennej pielęgnacji. Po odkryciu „złota Maroka” jak popularnie nazywany jest olejek agranowy, czy luksusowego olejku z róży damasceńskiej, Schwarzkopf Professional postanowił wykorzystać moc olejku z Opuncji Figowej i stworzył nowa linię do pielegnacji włosów - BC Oil Miracle Barbary Fig.

Linia do włosów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil została stworzona z myślą o pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów, które w czasie codziennej pielęgnacji wymagają szczególnego traktowania.

Działanie produktów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil opiera się na formule łączącej naturalny, pielęgnujący olejek z Opuncji Figowej z mikrokeratyną, która odbudowuje strukturę włosów bez ich obciążania. Efekt? Natychmiastowy połysk i wyraźna miękkość włosów.

Wykorzystany w formule BC Oil Miracle Barbary Fig Oil olejek z Opuncji Figowej jest bogaty w niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe i tekoferole, które chronią włosy przed działaniem wolnych rodników, stymulują cebulki włosów i zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia.

Dodatkowo cudowny kwiatowy zapach produktów BC Oil Miracle Barbary Fig Oil sprawia, że codzienny zabieg pielęgnacji włosów staje się rytuałem rozpieszczającym zmysły!

BC Oil Miracle Barbary Fig Oil w salonie
Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje włosy w salonie fryzjerskim Schwarzkopf Professionalprzygotował specjalną usługę, która wykorzystuje bogate doświadczenie fryzjerów oraz niezwykłe właściwości BC Oil Miracle Barbary Fig Oil. Zabieg Ultimate Restorative przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zapewnić swoim suchym i zniszczonym włosom wyjątkową pielęgnację, a dzięki możliwości stosowania produktów w domu, każdy będzie w stanie zachować włosy w dobrej kondycji do czasu następnej wizyty w salonie.

W skad nowej linii BC Oil Miracle Barbary Fig Oil wchodzą:

 • Maska Odbudowująca BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin
  Formuła maski opiera się na działaniu odżywczego Olejku z Opuncji Figowej, który natychmiast wygładza włosy, wzmacnia je i nadaje intensywny połysk bez obciążania. Wystarczy nałóżyć kilka kropli na mokre włosy przed suszeniem lub tuż po, jako produkt do pielęgnacji końcowej bardzo suchych włosów.
  Rekomendowanacena detaliczna Maski Odbudowującej BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin, poj. 100 ml., ok. 81 zł.
 • Szampon Odbudowujący BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin
  Formuła mikroemulsji ze wzmacniającą mikrokeratyną i odżywczym olejkiem z Opuncji Figowej wygładza i odbudowuje włosy podczas każdego mycia, przywracając im żywotność i dobrą kondycję. Przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchych i łamliwych włosów.
  Rekomendowana dena detaliczna Szamponu Odbudowującego BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin, poj. 200 ml, ok. 51 zł.
 • Mleczko Odbudowujące BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin
  Uzupełnia ubytki w strukturze bardzo suchych i łamliwych włosów. Jego działanie opiera się na wzmacniającej włosy mikrokeratynie i odżywczym olejku z Opuncji Figowej, dzięki czemu włosy nabierają zdrowego połysku. Wystarczy rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić bez spłukiwania.
  Rekomendowana cena detaliczna Mleczka Odbudowującego BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin, poj. 150 ml, ok. 57 zł.
 • Maseczka Odbudowująca BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin
  Uzupełnia ubytki w strukturze bardzo suchych i łamliwych włosów. Zawiera wzmacniającą mikrokeratynę i odżywczy olejek z Opuncji Figowej, pozostawiając włosy wygładzone i pełne zdrowego połysku. Wystarczy wmasować niewielką ilość maski w osuszone ręcznikiem włosy, a następnie spłukać po 5-10 min.
  Rekomendowana cena detaliczna Maseczki Odbudowującej BC Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin, poj. 150 ml, ok. 81 zł. 

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com lub henkel.com - press and media