28 lis 2014  Warszawa

INDOLA Wonder Wash

Wielozadaniowa pielęgnacja

Wielozadaniowość to nie mit, a faktyczna umiejętność, o istnieniu której przekonujemy się każdego dnia. Ale wielozadaniowi nie jesteśmy tylko my – także kosmetyki, po które sięgamy, jak najnowszy szampon INDOLA Innova Wonder Wash!

Notoryczny brak czasu i rosnąca liczba obowiązków sprawiły, że rozwineliśmy w sobie umiejętność wykonywania wielu rzeczy na raz. Nie chcemy przecież wybierać pomiędzy wizytą u fryzjera,  spotkaniem z przyjaciółką, czy codziennymi obowiązkami!  Dlatego rozważnie zarządzamy swoim czasem - wdrażamy rozwiązania i sięgamy po produkty, które pozwolają nam zaoszczędzić cenne minuty w czasie wykonywanych czynności. W walce o dodatkowe chwile pomoże szampon INDOLA Innova Wonder Wash, który zapewnia aż 10 korzyści w jednym produkcie! 

Wielofunkcyjnym szampon o zwiększonej mocy INDOLA Innova Wonder Wash został stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknymi i wypielęgnowanymi włosami, mimo ograniczonego czasu, który mogą poświęcić na ich pielęgnację.

Działanie szamponu INDOLA Innova Wonder Wash opiera się na wyjątkowej formule i Kompleksie Multi-Care Silk, który działa głęboko we wnętrzu włosów, pozostawiając je magicznie czystymi od nasady po same końce, bez względu na ich rodzaj.

INDOLA Innova Wonder Wash zapewnia 10 kluczowych korzyści pielęgnacyjnych:

 1. Delikatnie oczyszcza włosy,
 2. Naprawia strukturę włosa wewnątrz i na zewnątrz,
 3. Odżywia kolor,
 4. Przywraca włosom naturalną elastyczność,
 5. Idealnie wygładza,
 6. Nawilża,
 7. Chroni kolor przed blaknięciem,
 8. Odbudowuje włosy,
 9. Odżywia,
 10. Zapewnia zdrowy połysk.

Rekomendowana cena detaliczna Szamponu INDOLA Innova Wonder Wash, poj. 250 ml., ok. 36 zł.

Szampon INDOLA Innova Wonder Wash stanowi uzupełnienie linii INDOLA Wonder, która oferuje 10 korzyści w 1 produkcie, zapewniając najdoskonalcze, wielozadaniowe i gotowe rozwiązania.

W skład linii INDOLA Wonder wchodzą również:

INDOLA Innova Wonder Treatment
Maska INDOLA Innova Wonder Treatment  kryje w swoim działaniu efekt 10 innych produktów:

 1. Ułatwia rozczesywanie włosów,
 2. Odbudowuje i nawilża włosy,
 3. Aktywnie wyrównuje poziom nawilżenia,
 4. Poprawia sprężystość i elastyczność,
 5. Ułatwia suszenie,
 6. Niweluje puszenie i elektryzowanie się,
 7. Formuła jest lekka i nie obciąża włosów,
 8. Zapewnia natychmiastowy połysk i gładkość,
 9. Zmniejsza rozdwajanie się końcówek,
 10. Chroni kolor i włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Rekomendowana cena detaliczna Maski INDOLA Innova Wonder, poj. 100 ml., ok. 47,00 zł

Spray przyspieszający suszenie włosów INDOLA Innova Blow-Dry
Formuła Indola Wonder Blow-Dry sprawia, że suszenia włosów jest aż do 30% krótsze . Dodatkowo kosmetyk nie tylko delikatnie utrwala, ale również chroni włosy przed niekorzystnym wpływem wysokiej temperatury. Spray wygładza poszczególne pasma włosów, nawilża je i zapobiega puszeniu się. W efekcie włosy łatwo się rozczesują, stają się miękkie i błyszczące. Wystarczy spryskać sprayem wilgotne włosy i stylizować jak zawsze.

Rekomendowana cena detaliczna Sprayu przyśpieszającego suszenie włosów INDOLA Innova Blow-Dry, poj. 200 ml., ok. 55,00. zł

Think smart. Think Indola.