7 lis 2014  Warszawa

BC Oil Miracle Rose Oil od Schwarzkopf Professional

Różana pielęgnacja

Znany od wieków kwiat, który jest symbolem miłości i piękna sprawdza się nie tylko wtedy, kiedy chcemy wyrazić uczucie drugiej osobie. Z płatków róży, bo o niej mowa, powstaje jeden z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. Teraz został on wykorzystany w BC Oil Miracle Rose Oil od Schwarzkopf Professional.

Olejek różany wytwarzany jest z płatków roży, które żeby nie straciły swojego aromatu, należy zbierać o świcie. Aby móc wyprodukować 1 litr olejku potrzeba, aż 5 ton płatków! Nie dziwi więc fakt, że jest on jednym z najcenniejszych i jednocześnie najdroższych olejków na świecie. Cudowne właściwości olejku zostały teraz wykorzystane w nowej linii kosmetyków Schwarzkopf Professional - BC Oil Miracle Rose Oil.

Linia kosmetyków BC Oil Miracle Rose Oil powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zafundować nie tylko swoim włosom, ale również skórze głowy luksusową pielęgnację. 

Działanie produktów BC Oil Miracle Rose Oil oparte jest na Technologii Rose Oil, która łączy dwa szlachetne i wyjątkowo aromatyczne olejki – z dzikiej i damasceńskiej róży, które nawilżają włosy i kojąco wpływają na skórę głowy.

Nowe produkty BC Oil Miracle Rose Oil z dwoma aromatycznymi olejkami oferują cudowny poziom pielęgnacji: rozpieszczają skórę głowy i jednocześnie odżywiają włosy pozostawiając je miękkie i błyszczące. BC Oil Miracle Rose Oil zachwyca też świeżym, egzotycznym i kwiatowym zapachem ekstraktu z róży damasceńskiej. Jest on często wykorzystywany w tworzeniu kompozycji zapachowych w perfumach, a także w wysokiej klasy kosmetykach. Teraz będzie można się nim cieszyć w czasie codziennego zabiegu pielęgnacji włosów. 
   
Wykorzystany w formule BC Oil Miracle Rose Oil olejek z Dzikiej Róży wytwarzany jest z nasion tego kwiatu i często wykorzystywany w pielęgnacji ciała, dzięki bogatej zawartości witaminy A, C, czy nienasyconych kwasów tłuszczowych. W efekcie nie tylko nawilża, zmiękcza, ale również wygładza skórę.

Drugi olejek BC Oil Miracle Rose Oil, to luksusowy Olejek z Róży Damasceńskiej, który dzieki swojej bogatej w witaminy formule oraz wyjątkowemu zapachowi wykorzystywany jest jako składnik wielu perfum, czy kosmetyków. Ceni się go przede wszystkim za nawilżające, regenerujące i uelastyczniające właściwości. 

BC Oil Miracle Rose Oil to nowa, luksusowa pielęgnacja i wyjątkowo rozpieszczające doświadczenie. 

W skład linii BC Oil Miracle Rose Oil wchodzą:

  • Maska do włosów i skóry głowy BC Oil Miracle Rose Oil 
    Ten cenny eliksir jest idealnym produktem dla zestresowanych włosów i skóry głowy. Maska z Olejkiem Różanym nie tylko odżywia włosy i pozostawia je miękkie i błyszczące, ale również działa kojąco na skórę głowy. Wielofunkcyjny eliksir oferuje 3 różne sposoby aplikacji. Użyty przed myciem w połączeniu z masażem nie tylko łagodzi napięcie skóry głowy, ale także zmniejsza jej suchość. Z kolei nałożony na włosy przed suszeniem zapewnia im ochronę przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, a także sprawia, że łatwiej się układają, są wygładzone i pełne blasku. Wykorzystany w końcowej stylizacji nie obciąża włosów, a raczej sprawia, że są idealnie wygładzone, miękkie i pełne blasku.  
    Rekomendowana cena detaliczna Maski do włosów i skóry głowy BC Oil Miracle Rose Oil, poj. 100 ml, ok. 80 zł.

  • Szampon do włosów i skóry głowy BC Oil Miracle Rose Oil 
    Delikatny szampon z cudownym Olejkiem Różanym delikatnie, ale wyjątkowo skutecznie myje włosy i skórę głowy. W efekcie pasma włosów są miękkie, błyszczące oraz wygładzone, a skóra głowy zrelaksowana. 
    Rekomendowana cena detaliczna Szamponu do włosów i skóry głowy BC Oil Miracle Rose Oil Hair & Scalp, poj. 200 ml, ok. 50 zł.

Gama produktów BC Oil Miracle Rose Oil dostępna jest w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com