15 paź 2014

Strona Henkla dedykowana branży motoryzacyjnej jest już dostępna on-line także

ZACZNIJ WSPÓŁPRACOWAĆ Z HENKLEM

Henkel jest światowym liderem w produkcji klejów, uszczelniaczy i technologii funkcjonalnych dla branży motoryzacyjnej. Ich stosowanie na każdym etapie produkcji zapewnia klientom firmy przewagę konkurencyjną. Aby oferować im, a także wszystkim innym zainteresowanym, najwyższej jakości usługi oraz wyczerpujące informacje, Henkel uruchomił w Polsce stronę dedykowaną branży motoryzacyjnej www.henkel.pl/automotive.

Strona ta jest powiązana z międzynarodową, dedykowaną branży motoryzacyjnej, witryną Henkla i zawiera wyczerpujące informacje o produktach i technologiach firmy dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze kleje, uszczelniacze i powłoki funkcjonalne sprawiają, że pojazdy ciszej pracują, są lżejsze i bardziej trwałe, a jednocześnie zapewniają wyższy komfort jazdy, wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Na nowej, lokalnej wersji strony można znaleźć wyczerpujące informacje o produktach Henkla. Pomagają one klientom odnaleźć się w kompleksowym asortymencie firmy dla branży motoryzacyjnej. Dane techniczne, materiały marketingowe, broszury i filmy pokazują ofertę Henkla dla szerokiej gamy zastosowań obejmujących karoserię, podwozie, układy elektryczne/elektroniczne, wyposażenie pojazdu z zewnątrz i wewnątrz, HVAC i układ napędu.

Strona Henkla dedykowana branży motoryzacyjnej została stworzona, aby ułatwić podjęcie właściwej decyzji klientom z krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Przyjazna dla użytkownika nawigacja i funkcjonalność dają klientom łatwy dostęp do szczegółowych informacji o produktach i technologiach. Osoby odwiedzające stronę uzyskają także najświeższe informacje oraz dowiedzą się o nadchodzących wydarzeniach.