1 paź 2014  Warszawa

[3D]MEN od Schwarzkopf Professional

Nowy wymiar męskości

Mężczyźni szukają nie tylko skutecznych, ale i innowacyjnych produktów, wykorzystujących coraz to nowsze technologie. Aby sprotać ich oczekiwaniom Schwarzkopf Professional udoskonalił linię do pielęgnacji i stylizacji włosów [3D]MEN.

Najwyższa jakość, skuteczność, natychmiastowy i trwały efekt – takimi cechami muszą wykazać się produkty, żeby zdobyć uznanie w oczach mężczyzny. Dodatkowo, produkty do pielęgnacji, czy stylizacji włosów powinny umożliwiać im stworzenie eleganckiego i modnego looku, bez konieczności spędzania godzin przed lustrem. Te wszystkie cechy łączą w sobie nowe produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów [3D]MEN od Schwarzkopf Professional.

Produkty [3D]MEN od Schwarzkopf Professional zostały stworzone z myślą o potrzebach nowoczesnych mężczyzn, którzy szukają kompleksowych rozwiązań. W portfolio [3D]MEN znajdują się zarówno produkty do pielęgnacji różnego rodzaju włosów jak i produkty do stylizacji, które pozwalają wykończyć całą fryzurę. W efekcie [3D]MEN spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mężczyzn! 

Formuła produktów do pielegnacji włosów [3D]MEN oparta jest na Technologii [3D] Tricho-System, która łączy wiedzę na temat włosów, skóry głowy oraz cebulek włosów. Dzięki temu działa w 3 kluczowych wymiarach męskiej pielęgnacji włosów: [1] stymuluje cebulki włosów, [2] zapewnia natychmiastowy i dostrzegalny efekt odświeżenia, [3] wzmacnia włosy dzięki wykorzystaniu aktywnych składników.

Nowe i innowacyjne produkty do stylizacji [3D]MEN oparte są na holistycznym doświadczeniu marki. Profesjonalne produkty zapewniają maksymalne efekty stylizacji w trzech kluczowych wymiarch męskiej stylizacji: [1] utrwalenie, [2] tekstura i [3] struktura.

Wszystkie nowe produkty [3D]MEN zachwycają odżwieżającym, męskim zapachem i eleganckim, czarnym opakowaniem.

Produkty do pielęgnacji włosów [3D]MEN – stworzone w 100% dla mężczyzn  
Linia produktów do pielęgnacji męskich włosów [3D]MEN działa w 3 wymiarach: [1] pielęgnuje, a jednocześnie wzmacnia włosy, [2] zapewnia natychmiastowy efekt odświeżenia skóry głowy, a także [3] aktywuje cebulki włosów. Produkty stworzone zostały z myślą o różnych rodzajach włosów - normalnych, z łupieżem oraz cienkich. Również mężczyźni, którzy mają tłustą skórę głowy, znajdą w ofercie coś dla siebie.

ODŚWIEŻENIE – dla głębokiego odświeżenia skóry głowy 
Szampon do mycia włosów i ciała [3D]MEN

Zapewnia efekt głębokiego oczyszczenia – zarówno włosów jak i całego ciała. Konsystencja piany o bogatym i zrównoważonym pH pobudza i pozwala delikatnie oczyścić włosy oraz ciało w tym samym czasie.
Rekomendowana cena detaliczna, poj. 250 ml, ok. 53,00 zł.

OCZYSZCZENIE – dla głebokiego oczyszczenia skóry
 Szampon głęboko oczyszczający [3D]MEN 

Zapewnia całkowite oczyszczenie w 15 sekund. Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy ze wszystkich pozostałości po produktach do stylizacji, usuwa również ślady sebum na normalnych i przetłuszczające się włosach i skórze głowy. Efekt to idealnie czyste, a jednocześnie miękkie i łatwe do ułożenia włosy. 
Rekomendowana cena detaliczna, poj. 250 ml, ok. 53,00 zł

PRZECIWŁUPIEŻOWE – dla wolnej od łupieżu skóry głowy 
Szampon przeciwłupieżowy [3D]MEN  

Natychmiastowo i skutecznie usuwa niechciane płatki łupieżu. Wszystko dzięki delikatnej formule szamponu z efektywnie skoncentrowaną Keratyną, Pirytionem Cynku i Alantoiną.
Rekomendowana cena detaliczna, poj. 250 ml, ok. 53,00 zł  

Tonik przeciwłupieżowy [3D]MEN 
Nie tylko skutecznie usuwa płatki łupieżu, ale również uczucie swędzenia oraz podrażnienia skóry głowy. Wszystko dzięki lekkiej, płynnej formule fluidu ze skoncentrowaną Prowitaminą B5 oraz Pirytionem Cynku.
Rekomendowana cena detaliczan, poj. 150 ml, ok. 97,00 zł.

AKTYWACJA – dla silnych i mocnych włosów 
Szampon aktywujący cebulki włosów [3D]MEN  

Aktywuje cebulki i pomaga zwiększyć gęstość włosów, jednocześnie redukując ich wypadanie. Wykorzystany w formule Pantenol, Tauryna oraz Karnityna działają zarówno na włosy, skórę głowy jak i cebulki włosów. Wszystko po to aby stymulować porost włosów, poprzez dostarczenie składników odżywczych do mieszków włosów. 
Rekomendowana cena detaliczna, poj. 250 ml, ok. 53,00 zł

Serum aktywujące cebulki włosów [3D]MEN  
Serum pobudza cebulki włosów i efektywnie zwiększa ich objętość, przy jednoczesnej redukcji ich wypadania. Oparty na działaniu trzech, wysoko skoncentrowanych składników: Pantenolu, Taurynie i Karnitynie pozytywnie wpływa na włosy, skórę głowy i cebulki włosów stymulując porostu włosów, a także dostarczając składniki odżywcze do mieszków włosa. 
Rekomendowana cena detaliczna poj. 7x10 ml., ok. 134,00 zł.  

STYLIZACJA - Linia do stylizacji [3D]MEN – ekstremalne utrwalenie, nieograniczone możliwości stylizacji & ultra tekstura.

Produkty do stylizacji włosów [3D]MEN to rozwiązania najwyższej jakości, które odpowiadają na trzy, kluczowe dla mężczyzny, potrzeby w zakresie stylizacji włosów: [1] utrwalenie, [2] teksturę oraz [3] strukturę włosów. 

Żel mocno utrwalający [3D]MEN 
Zapewnia ekstremalne utrwalenie i pozwala tworzyć wyjątkowo oste, strukturalne fryzury o naturalnym, błyszczącym wykończeniu. 
Rekomendowana cena detaliczna poj. 150 ml, ok. 61,00 zł.

Modelujący wosk [3D]MEN 
Zapewnia nieograniczone możliwości stylizacji włosów i naturalnie błyszczące wykończenie fryzury. Dzięki niemu natychmiastowa zmiana stylizacji jest możliwa nawet w ciągu dnia! 
Rekomendowana cena detaliczna poj. 100 ml, ok. 61,00. Zł.

Klej teksturyzujący [3D]MEN  
Zapewnia mocne utrwalenie, a także elastyczną teksturę dla efektu rozwianych włosów o matowym wykończeniu. 
Rekomendowana cena detalicz poj. 100 ml, ok. 61,00 zł.

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com lub henkel.com - press and media