27 sie 2014  Warszawa

IGORA ROYAL Absolutes od Schwarzkopf Professional

Dojrzała koloryzacja

Bez względu na wiek kobiety chcą zachwycać zdrowym i naturalnym wyglądem. Schwarzkopf Professional o tym wie i z myślą o potrzebach dojrzałych kobiet stworzył linię do koloryzacji dojrzałych włosów IGORA Royal Absolutes.

Z biegiem lat włosy zmieniają się i wymagają różnego traktowania. Pasma dojrzałych kobiet często są suche, wrażliwe i bardziej podatne na uszkodzenia. Tracą również swój naturalny połysk i wytrzymałość. Jednak bez względu na wiek kobiety chcą zachwycać kolorem i blaskiem swoich włosów. Teraz jest to możliwe -Schwarzkopf Professional z myślą o potrzebach włosów dojrzałych kobiet stworzył swoją pierwszą koloryzację z kolagenem - IGORA Royal Absolutes.

Dostępne odcienie oraz formuła produktów do koloryzacji włosówIGORA Royal Absolutes zostały stworzone z myślą o dojrzałych kobietach, które chcą cieszyć się modnym, a jednocześnie naturalnie wyglądającym kolorem włosów. 

IGORA Royal Absolutes to pierwsza koloryzacja od Schwarzkopf Professional z kolagenem, która w 100% pokrywa białe włosy. W portfolio linii znajduje się 20 modnych odcieni, a także 10 zupełnie nowych, bardziej delikatnych, dopasowanych do odcienia skóry dojrzałej. 
Działanie IGORA Royal Absolutes opiera się na ekskluzywnych formułach, które już w czasie koloryzacji pielęgnują dojrzałe włosy. W formule wykorzystano technologię High Definition, która odpowiada za czystość tonacji, głębię i intensywność kolorów oraz skuteczne pokrycie włosów. Z koleiKompleks Pro Age z aminą silinową i kolagenem zapewnia nie tylko intesywną pielęgnację w czasie całej koloryzacji, ale również niesamowity połysk włosów. Dodatkowo wygładza powierzchnię włosów i unosi je u nasady, co daje wrażenie pełniejszej fryzury. Z kolei dzięki Low-Odour Technology cały zabieg koloryzacji będzie przyjemnością. 

W portfolio IGORA ROYAL każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

  • IGORA ROYAL Absolutes
    Stworzona z myślą o kobietach po 40-stce, które mimo coraz większej liczby siwych włosów, chcą cieszyć się modnym i intensywnym kolorem. Seria Absolutes nie tylko przywraca włosom intensywny kolor i blask, jednocześnie dokładnie kryjąc białe włosy, ale również, dzięki wyjątkowej formule, skutecznie je pielęgnuje. IGORA Royal Absolutes to 20 intensywnych i wyjątkowo modnych odcieni, które sprawiają, że każda dojrzała kobieta znajdzie coś dla siebie.
  • IGORA ROYAL Absolutes Age Blend 
    Seria Absolutes Age Blend Colour to unikalna koloryzacja dla kobiet 55+, stworzona z myślą o zmieniającym się kolorycie dojrzałej cery. W jej portfolio znajduje się 10 naturalnych i delikatnych odcieni, które doskonale pasują do koloru dojrzałej skóry. Koloryzacja Absolutes Age Blend nie tylko nadaje włosom naturalny, czysty odcień, ale również sprawia, że są przyjemne w dotyku i zachwycają młodzieńczym wyglądem.


Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com