4 sie 2014  Warszawa

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler

Regeneracja, miękkość i objętość dzięki nowej serii Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler

Z biegiem lat nie tylko nasza skóra wymaga produktów bogatszych w składniki odżywcze i regenerujące. Mocny trend odmładzania w pielęgnacji skóry, stał się inspiracją dla producentów kosmetyków do włosów. Na rynku pojawiła się właśnie pierwsza regenerująca linia Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler, która – dzięki zawartości kompleksu hialuronianu i płynnej keratyny – intensywnie regeneruje dojrzałe włosy, przywracając im miękkość i objętość.

50% kobiet w Polsce ma włosy określane jako „dojrzałe”1 a zniszczone, płaskie włosy to jedna z głównych bolączek współczesnych kobiet2. Włosy dojrzałe to rezultat naturalnego procesu starzenia się i wymagają szczególnej pielęgnacji oraz troski. Podobnie jak skóra i paznokcie, w około 90% są one zbudowane z aminokwasów, a najważniejszym aminokwasem dla włosów jestkeratyna. Niestety, poziom tego cennego dla naszej urody i zdrowia składnika maleje z wiekiem. To oznacza utratę blasku, elastyczności i objętości oraz mniejszą podatność na układanie. Zwiększa się natomiast ich skłonność do uszkodzeń. Wraz z upływem czasu, nasze włosy potrzebują wsparcia składników, które zaspokoją ich rosnące potrzeby. 

Kwas hialuronowy od dawna znajduje zastosowanie w medycynie i kosmetyce - stanowi wartościowy składnik nawilżający i wypełniający. Hialuronian jest jego silikonową pochodną. To niezwykle cenna substancja, która posiada zdolność do wiązania cząsteczek wody, a dodatkowo silnie przylega do powierzchni włosa. Działa jak blokada przed utratą wody, przyciąga i zatrzymuje ją we wnętrzu włosa, trwale nawilża, jak również wygładza jego powierzchnię. 

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler to pierwsza regenerująca linia Gliss Kur, która dzięki zawartościkompleksu hialuronianu i płynnej keratyny zapewnia włosom intensywną regenerację, miękkość i objętość. Rewolucyjna technologia oparta na dwóch tak istotnych w pielęgnacji składnikach, działa na trzech etapach: w pierwszej kolejności formuła penetruje włókna włosa. Następnie wypełnia strukturę dojrzałych włosów od wewnątrz oraz wzmacnia włókna, dzięki czemu włosy odzyskują wewnętrzną siłę, zdrowy wygląd i nawet do 90% więcej wewnętrznej mocy3.  

Rynek kosmetyków do pielęgnacji skóry jest wysoce wyspecjalizowany – dostępne produkty dedykowane są odpowiednio do jej wieku, rodzaju i kondycji. Podobnie w przypadku pielęgnacji włosów - aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy starannie dopasować gamę pielęgnacyjną, odpowiadając na konkretne potrzeby włosów. Szampon, odżywka, ekspresowa odżywka regeneracyjna czy maseczka głęboko uzupełniająca Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler tworzą komplementarną serię do codziennej pielęgnacji włosów kruchych, z tendencją do przerzedzania, a znajdujące się w niej produkty wzajemnie się uzupełniają. Prawdziwym bohaterem w linii jest serum Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler, które intensywnie wzmacnia włosy od wewnątrz, dodając im miękkości i objętości. Po zastosowaniu serum włosy wyglądają na zdrowsze, bardziej zregenerowane. Za pomocą poręcznego aplikatora w formie pipety, produkt może być dozowany w zależności od indywidualnych potrzeb. Wystarczy rozetrzeć serum w dłoniach a następnie rozprowadzić od nasady włosów aż po ich końce.

Sugerowana cena detaliczna produktów z serii Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler:

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler szampon do włosów 250 ml -11,99 zł
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler szampon do włosów 400 ml - 14,99 zł
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler odżywka 200 ml – 11,99 zł
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler ekspresowa odżywka regeneracyjna 200 ml – 14,99 zł
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler maseczka Głęboko Uzupełniająca 200 ml – 17,99 zł
Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler serum 60 ml - 29,99 zł

1GUS, rocznik statystyczny 2011 i 2012
2GfK, badanie Beauty Care, Niemcy 2012
3przy równoczesnym zastosowaniu szamponu i odżywki, w stosunku do włosów przed pielęgnacją

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler ekspresowa odżywka regeneracyjna

Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler maseczka Głęboko Uzupełniająca