4 sie 2014  Warszawa

Gliss Kur BB Balsam Upiększający 11-w-1

Nieskazitelnie piękne włosy na co dzień bez kompromisów z nowym Balsamem Upiększającym BB 11 w 1 Gliss Kur

Włosy uważane są za jeden z najpiękniejszych atrybutów kobiety. Dzieje się tak jednak tylko wtedy, kiedy są zdrowe i zadbane. Współczesne kobiety żyją szybko, dzieląc czas pomiędzy domowe obowiązki, pracę i pasje. Ich codzienność często nie pozwala na długie, czasochłonne rytuały pielęgnacyjne. Z pomocą przychodzą nowe technologie i rozwiązania. Wielofunkcyjność to synonim naszych czasów. Od nowoczesnych kosmetyków oczekujemy zdecydowanie więcej – przede wszystkim tego, że nie tracąc na skuteczności, pozwolą oszczędzić tak cenny dla nas czas.

Wyjątkowo miękkie, olśniewająco piękne włosy na co dzień i bez kompromisów? To marzenie wielu współczesnych kobiet, które właśnie się spełniło. Podążając za trendem od lat obserwowanym w pielęgnacji skóry, marka Gliss Kur stworzyła wielozadaniowy produkt Balsam Upiększający BB 11 w 1 z głęboko odżywiającą formułą, która nadaje włosom zmysłową miękkość i wyjątkowy blask. Balsam BB posiada niewiarygodnie lekką teksturę oraz zapewnia aż 11 korzyści podczas zaledwie jednej aplikacji: (1) jedwabistą miękkość, (2) lśniące refleksy, (3) ochronę przed rozdwajaniem się końcówek,  (4) przeciwdziałanie łamliwości, (5) zmysłową sprężystość,  (6) kontrolę puszenia się włosów,  (7) odporność i siłę,  (8) naturalną objętość,  (9) promienny blask, (10) ułatwione rozczesywanie, (11) głębokie odżywienie.

Wystarczy po ich umyciu rozprowadzić niewielką ilość produktu na osuszonych ręcznikiem włosach. Nie spłukiwać. Odżywcza, lekka formuła z kompleksem z płynną keratyną doskonale upiększa włosy, bez ich dodatkowego obciążania.

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 
Gliss Kur Balsam Upiększający BB 11 w 1 – 50 ml, 17,99 PLN