4 sie 2014  Warszawa

Bref Power Gel 6xEffect Max White

Błyszcząca biel - bez wybielacza!

Biel nieodzownie kojarzy się z czystością, dlatego kolor ten tak często jest wykorzystywany w aranżacji łazienek. Jednak utrzymanie białych elementów wnętrza w czystości stanowi nie lada wyzwanie! Szczególnie w muszli toaletowej, gdzie osad, kamień i rdza wydają się często nie do pokonania…

Bref - ekspert w zakresie higieny toalety - właśnie poszerzył swoje portfolio o kolejny produkt, będący odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W zachowaniu idealnie czystej, śnieżnobiałej toalety pomoże najnowszy płyn do czyszczenia toalet –Bref Power Gel 6xEffect Max White, który - dzięki mocy formuły 6xEffect – pozostawi białą muszlę WC czystą i lśniącą.

Bref Power Gel 6xEffect Max White to żel z mocą 6 funkcji: dezynfekuje, usuwa zabrudzenia oraz kamień, odświeża i czyści zarówno powyżej, jak i poniżej linii wody, zapewnia muszli śnieżną biel i połysk pomimo, że w jego składzie nie znajdziemy wybielacza. Dzięki gęstej formule utrzymuje się nawet na pionowych powierzchniach. Rezultat to zdezynfekowana, perfekcyjnie czysta, lśniąco biała muszla i świeżość w toalecie.

Bref Power Gel 6xEffect Max White uzupełnił linię Bref Power Gel 6xEffect, która w swoim portfolio posiada już trzy wielofunkcyjne produkty:

  • Bref Power Gel 6xEffect Rust & Stain – przeznaczony szczególnie do usuwania uporczywych zabrudzeń, w tym rdzawych zacieków, który dezynfekuje i odświeża toaletę.
  • Bref Power Gel 6xEffect Anti-Limescale – super silny środek do usuwania osadów z kamienia powyżej i poniżej linii wody, który dezynfekuje i odświeża toaletę.
  • Bref Power Gel 6xEffect Total Protection – dzięki nowemu polimerowemu składnikowi, tworzy niewidoczną powłokę ochronną na powierzchni muszli toaletowej. Dzięki temu utrudnia ponowne osadzanie się brudu w toalecie.

Rekomendowana cena detaliczna Bref Power Gel 6xEffect Max White (750 ml) - ok.8,99 zł.