4 lip 2014  Warszawa

OSiS+ Session Label Dust it Flex od Schwarzkopf Professional

Pudrowa objętość

Po tygodniach mody w Mediolanie, Paryżu, Londynie, czy Nowym Jorku jedno jest pewne - w sezonie wiosna-lato 2014 królować będą naturalnie wyglądające, łatwe do ułożenia fryzury pełne objętości. W uzyskaniu takiego efektu pomoże nowy puder OSiS+ Session Label Dust it Flex od Schwarzkopf Professional!

Uważne śledzenie trendów z wybiegów mody pozwala stwierdzić, że w tym sezonie z włosami możemy robić wszystko - kręcić, falować, zaplatać, albo pozostawić rozpuszczone. Jednak bez względu na to, na jaki look się zdecydujemy ważne jest, aby podstawą stylizacji była naturalnie wyglądająca objętość. Aby ułatwić uzyskanie takiego efektu Schwarzkopf Professional stworzył nowy, elastyczny puder dodający objętości włosom – OSiS+ Session Label Dust it Flex!

Linia do stylizacji włosów OSiS+ Session Label od Schwarzkopf Professional została stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy chcą szybko, skutecznie i bez obciążania włosów tworzyć wyszukane fryzury, inspirowane pokazami mody i stylizacjami celebrytów. W tworzeniu takiego looku pomoże teraz matujący i perfumowany puderOSiS+ Session Label Dust it Flex!

Działanie pudru OSiS+ Session Label Dust it Flex opiera się na skalnej lawie i krzemionce, która błyskawicznie dodaje włosom naturalnej objętości i matowego wykończenia bez obciążania. W formule produktu znajduje się również gliceryna, która pozwala na nowo układać włosy w ciągu całego dnia i sprawia, że puder jest łatwy do wyczesania.

Perfumowany puder OSiS+ Session Label Dust it Flex sprawdzi się idealnie zarówno na jasnych jak i ciemnych włosach, dodając im elastycznej objętości już u nasady.

Aplikacja OSiS+ Session Label Dust it Flex jest bardzo prosta - wystarczy nasypać nieco pudru na dłoń, rozetrzeć i delikatnie wmasować we włosy. Dla zwiększenia efektu objętości można nałożyć odrobinę pudru bezpośrednio na włosy i wetrzeć w nie, jak każdy inny kosmetyk. 

Rekomendowana cena detaliczna, OSiS+ Session Label Dust it Flex, poj. 10 g, ok. 86  zł. 
    
OSiS+ Session Label Dust it Flex dostępne są w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com

OSiS+ Session Label Dust it Flex od Schwarzkopf Professional

OSiS+ Session Label Dust it Flex od Schwarzkopf Professional