4 lip 2014

Nectra Color od Schwarzkopf

Odżywcza koloryzacja

Nektar jest esencją kwiatowego piękna. Dlatego został on wykorzystany w najnowszej marce do koloryzacji włosów Nectra Color.

Nectra Color to produkty do trwałej koloryzacji z nektarem kwiatowym i olejkiem roślinnym, które zapewniają nie tylko olśniewający kolor włosów, ale również pielęgnują je na wszystkich etapach koloryzacji. Zoptymalizowana formuła na bazie olejku zapewnia najskuteczniejszy1, spektakularny efekt koloryzacji bez amoniaku. To ona sprawia, że włosy po koloryzacji z Nectra Colorzachwycają intensywnym kolorem. 

Nectra Color nie zawiera amoniaku, dzięki czemu na pierwszym etapie koloryzacji wyjątkowo łagodnie otwiera łuski włosa, aby pigment koloru mógł powstać w jego wnętrzu. Dodatkowo Nectra Color zachwyca przyjemnym, kwiatowym zapachem kremu koloryzującego, na który składają się aromaty malin, gruszki, frezji, róży i jaśminu.

Na drugim etapie koloryzacji Nectra Color wprowadza do wnętrza włosa nie tylko specjalne składniki, które odpowiadają za nadanie włosom koloru, ale również za ich ochronę. W formule znajduje się nektar kwiatowy, który jest źródłem naturalnych składników wzmacniających i pielęgnujących włosy oraz olejek z pestek winogron, który dostarcza witaminy, a jednocześnie natłuszcza powierzchnię włosów i skóry głowy, chroniąc je w trakcie procesu koloryzacji.

Dzięki wyjątkowo bogatej w składniki pielęgnacyjne odżywce Nectra Color, w czasie ostatniego etapu koloryzacji, włosy zostają zregenerowane, nawilżone oraz nabierają połysku. Wszystko dzięki wykorzystaniu w formule odżywki takich składników jak: nektar kwiatowy, pantenol, olejek z pestek moreli, czy wosk pszczeli.

Efekt koloryzacji z Nectra Color to nie tylko intensywny kolor, wypielęgnowane włosy, ale także ich łatwiejsze rozczesywanie i aż do 90% mniejsza łamliwość2

Nectra Color dostępna jest w 14 naturalnych odcieniach takich jak Ciemny, czy Naturalny Brąz, Naturalny lub Jasny Perłowy Blond, a także modnych odcieniach takich jak Granatowa Czerń, Intensywna Czerwień, Nugatowy Brąz, Pralina, czy Jasny Naturalny Blond

Nectra Color to pierwsza wysoce skuteczna koloryzacja, nasycona nektarem kwiatowym i olejkiem roślinnym3. Zapewnia wyjątkową pielęgnację, olśniewający blask koloru i kwiatowy zapach, a także do 100% pokrycia siwych włosów. 

Nectra Color to nowa generacja w koloryzacji! 

Rekomendowana cena detaliczna Nectra Color to ok. 21,99 zł brutto.

1W linii Schwarzkopf.
2W porównaniu do włosów niefarbowanych.
3W linii Schwarzkopf.