2 lip 2014  Warszawa

Palette Intensive Color Crème z formułą Ultimate Keratin

Intensywny kolor i odżywienie

„Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz“ – powstaje w ciągu kilku sekund i to właśnie nasz wygląd zewnętrzny: fryzura, makijaż czy ubiór - mają na nie najistotniejszy wpływ.

Ponad 40-letnie doświadczenie w koloryzacji oraz obecność w 45 krajach na całym świecie sprawiły, że Palette jest uważana za eksperta w koloryzacji włosów. Przez te wszystkie lata produkty Palette cieszą się zaufaniem kobiet, ceniących je za intensywny i lśniący kolor włosów, który robi wrażenie. Dzięki wykorzystaniu kolejnych innowacji, marka numer 1 w zakresie koloryzacji w Europie1 sprawia, że nasze lśniące i zdrowo wyglądające włosy w wymarzonym odcieniu, pozostawią po sobie jeszcze bardziej niesamowite wrażenie  - zarówno podczas spotkania służbowego, jak i kolacji z przyjaciółmi.

Ultimate Keratin - nowy wymiar koloru
Krem koloryzujący Palette nadaje włosom wyjątkowo intensywny, lśniący kolor, który trwa nawet do 50% dłużej2.  Dzięki niemu współczesne kobiety mogą cieszyć się zdrowym wyglądem włosów o olśniewającym połysku oraz swoim ulubionym odcieniem, który przez wiele tygodni wygląda świeżo i pięknie. Aby zapewnić włosom długotrwałą intensywność koloru, eksperci Schwarzkopf & Henkel stworzyli formułę pielęgnacyjną Ultimate Keratin, która wnika głęboko we włosy zamykając w ich wnętrzu intensywną barwę. Dzięki głębokiej pielęgnacji włosy są odczuwalnie bardziej miękkie i gładsze oraz doskonale chronione przed płowieniem koloru.
 
W nowej palecie kolorów Intensive Color Crème znajdziemy 28 i n t e n s y w n y c h odcieni: 
od Ultrapopielatego Blondu, poprzez Intensywną Czerwień aż do Granatowej Czerni – każdy z nich sprawi, że pozostawimy po sobie niesamowite wrażenie! A to jeszcze nie wszystko. Gama obejmuje również sześć odcieni, inspirowanych najnowszymi trendami: trzy świetliste blondy, stworzone w hołdzie wszechobecnej w tym sezonie fascynacji jasnymi włosami oraz trzy zmysłowe, pełne namiętności brązy. 
Dwa spośród nowych odcieni blond – Lśniący Waniliowy Blond i Świetlisty Różany Blond rozjaśniają włosy nawet do 5 tonów; Chłodny Platynowy Blond to oszałamiający odcień blondu który z pewnością pomoże wyróżnić się z tłumu. Trzy nowe, ciemniejsze kolory – Rozkoszna Karmelowa Czekolada, Intensywny Wiśniowy Brąz i Połyskująca Ciemna Czekolada – ukoją zmysły intensywnie nasyconymi barwami.

Wszystkie odcienie pozwalają uzyskać do 100% pokrycia siwych włosów oraz intensywny kolor iodżywienie, które zapewnia zawartość formuły Ultimate Keratin, zachwycając również nowoczesną szatą graficzną, która przyciąga uwagę konsumentów.

W gamie Palette dostępnych jest 6 sublinii, wśród których każda kobieta znajdzie produkt idealny dla siebie i odpowiadający jej aktualnym potrzebom związanym z koloryzacją włosów. Trzy z nich są dostępne w nowej szacie graficznej. Palette Color Shampoo - szampon koloryzujący wzbogacony formułą z olejkiem arganowym - łagodną koloryzację, która pielęgnuje włosy i zapewnia im promienny blask aż do 24 myć. W linii produktów do trwałej koloryzacji znajdziemy Palette Permanent Natural Colors z odżywczą formułą łączącą 4 olejki i olejek jojoba z pigmentami koloru - aby zapewnić ochronę, intensywną pielęgnację i głęboki kolor o naturalnych refleksach, jak również wspomnianą wcześniejPalette Intensive Color Creme z formułą Ultimate Keratin

W portfolio Palette znajdują się również dobrze znane konsumentkom  Palette Instant Color, Palette Deluxe i Palette Salon Colors.

Sugerowane ceny detaliczne:
Palette Intensive Color Creme – 13,99 zł
Palette Permanent Natural Colors - 13,99 zł
Palette Color Shampoo - 13,99 zł

1Palette to numer 1 w Europie według wiodących instytutów badań panelowych, wartościowe udziały w rynku 1-12 2013, rynek produktów do koloryzacji włosów
2w porównaniu do poprzedniej formuły

Palette Intensive Color Crème z formułą Ultimate Keratin