30 cze 2014

Schwarzkopf - trendy Looks 2014

Propozycje trendów Schwarzkopf Looks 2014 aranżuje Karl Lagerfeld

Swobodnie i na luzie. W kolekcji Schwarzkopf Trendy looks 2014 dominują: forma, struktura i precyzyjnie dobrane kolory. Od rozmarzonych po nieokiełznane, od eleganckich po prowokacyjne – tak szeroka gama stylizacji powoduje, że najnowsza kolekcja ma wizjonerski charakter!

Za wykonane w Paryżu zdjęcia tegorocznej kolekcji Schwarzkopf Looks 2014, odpowiadał Karl Lagerfeld – postać ikoniczna świata mody, znane ze swojego specyficznego, minimalistycznego stylu. Trendy fryzjerskie Schwarzkopf po raz kolejny powstały we współpracy z ekspertem Schwarzkopf, Arminem Morbachem. Są efektem inspiracji międzynarodowymi pokazami mody, modą uliczną i miejską oraz zmianami społecznymi. Kolekcja Schwarzkopf Looks promieniuje szykiem i pięknem – dokładnie tak, jak topowe modelki, które ją prezentują.

Poczucie leseferyzmu, który uwodzi pewnością siebie, sprawia, że kolekcja Schwarzkopf Trend Looks 2014 po prostu magnetyzuje. W tym sezonie odpowiadając na pytanie „czy piękno może być równoznaczne z precyzją?”, należy powiedzieć „nie”. Kto z nas nie kocha chłodnego stylu zaczesanych do tyłu włosów modowych i urodowych blogerek, redaktorów i modelek na wybiegach? Teraz zdobył on uznanie międzynarodowe także w sztuce i fotografii, stając się podstawą trendów w stylizacji.

„W tej kolekcji, niezależnie czy mówimy o nowych propozycjach uczesań klasycznych, romantycznych, glamour czy prowokacyjnie nieokiełznanych, uwagę przyciągają różnorodne struktury i połysk”, mówiArmin Morbach ekspert Schwarzkopf. „Dzięki innowacyjnym produktom i odpowiednim narzędziom, propozycje stylizacji z kolekcji można łatwo odtworzyć w domu. Dają kobietom wolność odkrywania siebie na nowo każdego dnia i odzwierciedlają ich indywidualizm. To, co ma znaczenie, to nie perfekcja, ale nieustanna zmiana”.

Zdjęcia kolekcji Schwarzkopf Looks powstały w paryskim studio fotograficznym Karla Lagerfelda, gdzie wirtuoz mody prezentował kolekcję w swoim własnym, niepodrabialnym stylu, który łączy nowoczesność, współczesność i wyjątkowe wyczucie dla tworzenia naprawdę świetnych ujęć. Karl Lagerfeld ceniony jest na świecie nie tylko jako projektant mody. Jego zdjęcia publikowane były na okładkach znanych magazynów modowych, a jego wernisaże odwiedzane są przez cały świat mody od Berlina po Nowy Jork. Do udziału w sesji ponownie zaproszono światowej sławy top modelki, między innymi Kasię Struss. Efekt: odważne, indywidualistyczne i fascynujące zdjęcia, które są równie nowoczesne i inspirujące jak same stylizacje.

 

Schwarzkopf - trendy 2014:

Realusion (Soo Joo Park, Ginta Lapina)

Normalizacja, prawda i człowieczeństwo: w świecie, który jest nieustającą zmianą, codzienne rytuały dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Inspirowany tymi emocjami, styl Realusion to propozycja spokojna, bliska naturze i hołdująca pięknu, kryjącemu się w prostocie.

Włosy są całkowicie wyprostowane i mają niewielką objętość u nasady lub układają się swobodnie sprężynujące fale. Podstawowy kształt tego uczesania nadaje mocno wycieniowane cięcie. Krótka grzywka ścięta jest w trójkąt, nadając ramę twarzy i jednocześnie nadając stylizacji niespodziewany akcent.

Armin Morbach: ekspert Schwarzkopf na temat „trendy look”

Co opisuje styl Realusion?
ARMIN MORBACH: “To spokojna i bliska naturze stylizacja, niewinnie piękna, a przez to przyciągająca. Jej istotą jest struktura. Włosy są wyprostowane lub układają się w fale. W eleganckiej wersji fale są nieco rozczesane i ułożone.”

Dla kogo powstał ten styl? Jak on wygląda?
ARMIN MORBACH: “Inspiracją dla stworzenia tego stylu była moda uliczna. Pasuje każdej kobiecie, która lubi modę i codzienny, swobodny styl. Wygląda świetnie zarówno połączeniu z butami motorowymi i ramoneską, jak i z elegancką wieczorową kreacją. Makijaż typu smokey eyes w ciepłych metalicznych odcieniach i jasny, promienny odcień blond, nadają stylizacji nowoczesny charakter.”

Jak stylizujesz fale?
ARMIN MORBACH: “Po prostu nakręcam włosy na lokówkę, nawijając je w różnych kierunkach.”

Classifield (Kasia Struss, Soo Joo Park)

Droga do sukcesu zawodowego i uznania społecznego wiedzie przez styl. Nowe propozycje klasycznych looków mają znaczenie kluczowe. Classfield, nowa wersja schludnej stylizacji, jest misterny i elegancki, ale nie staromodny.

Długie włosy od wysokości brody układają się w fale. Fryzura nie ma dużej objętości. Stylizacja jest asymetryczna, a włosy po jednej stronie głowy zaczesane za ucho lub zaczesane do tyłu, odsłaniając twarz. Jasne, połyskujące odcienie brązu, nadają stylizacji ujmująco kobiecy rys. Makijaż: perfekcyjnie naturalny z podkreślonymi łukami brwiowymi i dobrze wytuszowanymi rzęsami. W ostrzejszej wersji tej stylizacji układany jest quiff, a boczne sekcje włosów zaczesane do tyłu i zebrane w koński ogon. Odważne kolory włosów, jak zestawienie chłodnego blondu są z niemal czarnymi odcieniami włosów przy szyi, nadają stylizacji niezależny charakter.

Armin Morbach ekspert Schwarzkopf na temat tego looku

Jaka wizja stoi za lookiem Classifield?
Armin Morbach: “W tym sezonie bardzo ważne są nowe interpretacje klasycznych stylizacji. Classiefield jest schludny i elegancki, ale z pewnością nie staroświecki i jest idealnym wyborem do pracy w biurze. O indywidualnym charakterze tej fryzury stanowią uważnie dobierane detale”.

Jak stylizować ten look?
Armin Morbach: “Włosy od wysokości brody układają się miękko w fale. Stylizacja może być asymetryczna, przy włosach zaczesanych po jednej stronie za ucho lub gładko ułożona do tyłu, odsłaniając twarz. Bardzo ważny jest połysk. Kreatywna propozycja stylizacji łączy quiff, zaczesane gładko sekcje po bokach i koński ogon. Kolory włosów takie, jak chłodny blond, łączony z niemal czarnymi włosami przy szyi, nadają stylizacji modny i wyjątkowy charakter”.

Fairywave (Melodie Monrose, Mirte Maas)

Stopniowo, krok po kroku, świat fantazji bierze górę nad światem rzeczywistym. Tajemnicze gry komputerowe, science-fiction i pełne magii seriale fantasy stały się inspiracją do powstania tego stylu. Fairywave łączy folkowe elementy z futurystycznymi wizjami, tworząc romantyczny i pełen wdzięku styl.

Loki i fale o dużej objętości są bardziej lub mniej ustrukturyzowane. Precyzyjnie wykonana koloryzacja ombre, gdzie ciemne i brązowe włosy przechodzą w oberżynę, a brązy łączą się z lśniącymi złociście końcówkami blond, nadają tej stylizacji bajkowy urok. Stylizacja może mieć kilka wersji: wysoko przedzielone włosy z boku, a włosy na szczycie głowy ułożone blisko głowy i zaczesane za uchem dają efekt prawdziwie glamour. Struktura bliska wyglądowi bawełny sprawia, że uczesania wyglądają młodo i awangardowo. Zielone, pomarańczowe, niebieskie i fioletowe cienie do powiek uwydatniają oczy, a usta połyskują blaskiem różowego błyszczyka.

Ekspert Schwarzkopf Armin Morbach na temat tego looku

Co kryje się za Fairywaves?
Armin Morbach: “Fairywaves jest propozycją romantyczną i glamour, inspirowaną magią i science fiction. Kolorowe cienie do powiek idealnie pasują do mistycznego stylu.

Jak stylizować fryzurę?
Armin Morbach: “Podstawowym narzędziem przy stylizacji tych fryzur jest mała lokówka albo duże spinki - przy tworzeniu swobodniejszych wersji uczesania. Włosy, pasmo po paśmie, nakręca się na lokówkę. Tworząc ścisłe loki, pasma dzieli się na osiem i owija wokół dużych spinek. Rezultat jest oszałamiający: wspaniały, bardzo modny look o dużej objętości, który układane jest do tyłu po prostu palcami”.

Imperfection (Lisa Verberght)

Niech żyje niedoskonałość! Współczesne kobiety znaj a wiele sposobów hołdowania własnej kobiecości. Choć jest ważna, styl nie musi być doskonały. Niedoskonałość jest współczesną propozycją dla pewnych siebie kobiet, które uwielbiają prowokować.

Styl jest chropowaty, nieco chaotyczny. Miesza struktury, jest nieuporządkowany i prowokujący.

Ekspert Schwarzkopf Armin Morbach na temat tego looku

Jak jest kobieta, o której myślałeś tworząc ten styl?
Armin Morbach: “Taka jak nazwa trendu, niedoskonała. Imperfection flirtuje z nieuporządkowanym. Jest nieco chaotyczny i prowokacyjny. Szczególnie dobrze wyraża to struktura fryzury, którą uzyskuje się korzystając ze sprayu z solą morską. To śmiały styl dla kobiet, które lubią prowokować i których wizja kobiecości nie opiera się na idealizmie”.

To raczej nie wygląda na glamour
Armin Morbach: To nowa wersja glamour. Ten styl z pewnością zyska uznanie na każdym przyjęciu. W połączeniu z odważnym makijażem oczu – ciemna kredka, podkreślone łuki brwiowe, blade usta – ten styl nabiera punkowego charakteru, co może okazać się bardzo uwodzicielskie. Prawdopodobnie nie będzie to idealna opcja na spotkanie rodzinne, ale przy każdej innej okazji – od spotkania w restauracji po imprezę – sprawdzi się idealni.

Jak stylizować fryzurę?
Armin Morbach: "Imperfection bawi się różnymi strukturami. Sól morska nadaje teksturę i nieco chaotyczną strukturę. Stylizacja jest prosta: nałóż piankę u nasady włosów i wysusz włosy odsuwając je od twarzy. Ułóż włosy, odsłaniając twarz i utrwal lakierem lub upnij pasma, nadając fryzurze ostateczny kształt.

Styl 'Realusion' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Styl 'Realusion' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Styl 'Realusion' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look „Classifield” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014 © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look „Classifield” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014 © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look „Classifield” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014 © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look „Classifield” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014 © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look „Classifield” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014 © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look 'Fairywave' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look 'Fairywave' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look 'Fairywave' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look 'Fairywave' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look 'Fairywave' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Look 'Fairywave' z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Lisa Verberght prezentuje look “Imperfection” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. Zdjęcia realizuje Karl Lagerfeld. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Lisa Verberght prezentuje look “Imperfection” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. Zdjęcia realizuje Karl Lagerfeld. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld

Lisa Verberght prezentuje look “Imperfection” z kolekcji Schwarzkopf Looks 2014. Zdjęcia realizuje Karl Lagerfeld. © Schwarzkopf/Karl Lagerfeld