30 cze 2014

Bref Blue Aktiv

Czystość, którą możesz zobaczyć

Kolor niebieski kojarzy się ze świeżością, czystością i skutecznością. Nowa zawieszka Bref Blue Aktiv, oprócz właściwości charakterystycznych dla produktów Bref Power Aktiv, barwi wodę na niebiesko i stopniowo uwalnia składniki aktywne, dbając świeżość toalety nawet między kolejnymi spłukaniami.

Udaną premierą Bref Power Aktiv w 2010 roku, marka zyskała miano prawdziwego innowatora w zakresie higieny toalety. Przez ten czas Bref trafił ze swoimi rozwiązaniami do konsumentów na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej. Najwyższa pora na kolejną – tym razem „niebieską” – odsłonę tego produktu: Bref Blue Aktiv.

Nowa, 4-funkcyjna zawieszka Bref Blue Aktiv, jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, którym zależy na utrzymaniu długotrwałej czystości i świeżości w toalecie. 
Piana czyszcząca skutecznie działa na powierzchni muszli, pozostawiając ją nieskazitelnie czystą. Składniki zapobiegające osadzaniu się brudu oraz umożliwiająca swobodniejsze uwalnianie zapachu konstrukcja zawieszki, dodatkowo zapewniają czystość i świeżość na dłużej.

Zawieszki Bref Blue Aktiv dostępne są w dwóch wariantach: "Eucalyptus" oraz "Chlorine".

Rekomendowana cena detaliczna Bref Blue Aktiv to ok. 7,99* zł.

* Podana cena dotyczy kanału nowoczesnego i jest wyłącznie ceną sugerowaną. Ostateczna cena odsprzedaży jest kształtowana wyłącznie przez dystrybutora czy inny podmiot sprzedający.