27 cze 2014  Warszawa

BLONDME od Schwarzkopf Professional

Jego doskonałość – BLOND!

Blond jest czymś więcej niż tylko kolorem włosów. Jest synonimem kobiecości, szyku i pewności siebie. I to bez względu na odcień! Aby móc cieszyć się doskonałym blondem Schwarzkopf Professional stworzył linię BlondMe.

Cakowita koloryzacja, delikatne rozjaśnienie włosów, subtelne pasemka, intrygujące ombre… Sposobów na blond i jego odcieni jest wiele! Jednak, żeby móc w pełni cieszyć się nowym, jasnym kolorem włosów należy spełnić jeden warunek – blond musi wyglądać na doskonały. W uzyskaniu takiego efektu pomogą kosmetyki do koloryzacji oraz pielęgnacji włosów z linii BlondMe od Schwarzkopf Professional.

Linię BlondMe stworzono z myślą o wszystkich kobietach, które chcą cieszyć się doskonałym odcieniem blond na swoich włosach. Specjalne formuły kosmetyków, nie tylko chronią wlosy przed i w trakcie koloryzacji, ale również po zabiegu – zarówno w salonie fryzjerskim jak i w domu.

3 kroki do spektakularnego blondu!

Aby móc cieszyć się doskonałym efektem koloryzacji BlondMe, stworzono trzy etapowy system, który składa się z (1) Ochrony, (2) Rozjaśniania, koloryzacji, tonowania i (3) Pielęgnacji. Takie kompleksowe podejście do całego zabiegu pozwoli cieszyć się  spektakularnym blondem na włosach przez długi czas po procesie koloryzacji.

(1)    Ochrona
Zapewnienie ochrony włosom jeszcze przed zabiegiem koloryzacji, czy rozjaśniania pozwala ograniczyć uszkodzenia włosów. Tak właśnie działa innowacyjny Ochraniacz Pre-Lift Kera, który aplikowany przed rozjaśnianiem lub koloryzacją włosów, tworzy na nich niewidzialny film, który skutecznie chroni włosy w czasie całego zabiegu.

(2)    Rozjaśnianie, Koloryzacja & Tonowanie: 
Blond jest bardzo wymagającym kolorem włosów, dlatego aby móc cieszyć się doskonałym efektem koloryzacji, czy rozjaśniania, należy sięgnąć po wysokiej jakości produkty -  takie jak BlondMe.

W portfolio BlondMe znajduje się Rozjaśniacz Premium Lift 9+, czyli pierwszy 9-cio stopniowy system rozjaśniający od Schwarzkopf Professional, którym nie tylko zapewnia oszałamiający blond na włosach, ale również dzięki transparentnemu, żelowemu systemowi rozjaśniającemu, pozwala na nieustanną kontrolę całego procesu koloryzacji, czy rozjaśniania na włosach. Dzięki szerokiemu portfolio BlondMe, na który składają się 2 rozjaśniacze, 16 odcieni oraz 6 deweloperów, kosmetyki z tej linii pozwalają jednocześnie uwolnić kreatywność fryzjerów i uzyskać lepszy rezultat koloryzacji blond.

Działanie produktów do koloryzacji BlondMe opiera się na Technologii Keralaminacji, która przygotowuje trzon włosa do rozjaśniania i koloryzacji  dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu dla zapewnienia maksymalnej ochrony włosów. Dzięki temu minimalizuje uszkodzenia włosa w trakcie koloryzacji, jednocześnie uzupełniając ubytki keratyny. Efekt? O 50% mniej łamliwe włosy i o 50% mniej rozdwojonych końcówek podczas rozjaśniania1, o 30% bardziej intensywna pielęgnacja podczas koloryzacji2, maksymalna trwałość i intensywność koloru3, a także w 100% krystalicznie przejrzyste rezultaty i równomierne efekty koloryzacji od nasady, aż po same końce włosów4.

(3)    Pielęgnacja
Włosy po rozjaśnianiu, czy koloryzacji wymagają skutecznej pielęgnacji, która przywróci im wewnętrzną wytrzymałość i elastyczność. Dlatego w portoflio BlondMe znajdują się 2 linie produktów do pielęgnacji włosów - All Blonds Favourites  i Colur Perfectionists.

Działanie obu linii opiera się na Technologia Keralaminacji, która uzupełnia ubytki keratyny we włosach, przywracając im elastyczność, podczas gdy jedwab odżywia i wygładza włosy. Rezultat? Doskonale laminowana powierzchnia włosów, która zachwyca gładkością, długotrwałym połyskiem i blaskiem.

All Blonds Favourites – to intensywna linia regenerująca z hydrolizowaną Keratyną i Jedwabiem. Sprawdzi się w pielęgnacji wszystkich włosów blond: naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych lub z pasemkami. Linia składa się z:

 • Szamponu do wszystkich odcieni Blond Keratin Restore Blonde – przeznaczonego do codziennej pielęgnacji. Delikatnie oczyszcza, wygładza i poprawia kondycję włosów, pozostawiając je elastyczne i miękkie.
  Poj. 250 ml, rekomendowana cena detaliczna, ok. 63 zł

 • Odżywki Keratin Restore  – stworzona z myślą o codziennym stosowaniu, chroni i głęboko odżywia rozjaśnione włosy.
  Poj. 200 ml, rekomendowana cena detaliczna ok. 70 zł

 • Maski Nabłyszczającej do wszystkich włosów BlondKeratin Restore Blonde – jej działanie oparte jest na hydrolizowanej keratynie, która skutecznie naprawia wewnętrzną strukturę włosów i wzmacnia ich elastyczność.
  Poj. 200 ml, rekomendowana cena detaliczna ok. 101. zł.

 • Nabłyszczającej odżywki w sprayu do wszytskich włosów Blond Shine Enhancing - rozświetla wszystkie odcienie blond dzięki zawartości złotych, połyskujących pigmentów. 
  Poj. 150 ml, rekomendowana cena detaliczna ok. 70. zł.

Colur Perfectionists – linia, na którą składają się szampony i odżywka do włosów blond, które zawierają pigmenty koloru oraz filtry UV dla doskonałej neutralizacji i podkreślenia intensywności koloru. Linia składa się z:

 • Szamponu Nabłyszczającego Zimny Blond – nie tylko delikatnie oczyszcza włosy, ale również dzięki specjalnym pigmentom koloru neutralizuje żółty odcień pozostawiając włosy w doskonałym, chłodnym odcieniu.
  Poj. 250 ml, rekomendowana cena detaliczna ok. 70 zł.

 • odżywki w sprayu Zimny Blond – zapewnia natychmiastowy efekt tuszowania odcieni żółtych dla uzyskania idealnie chłodnych rezultatów koloryzacji.
  Poj150 ml, rekomendowana cena detaliczna ok. 70 zł.

 • Szamponu Nabłyszczającego Ciepły Blond – przeznaczony do coedziennej pielęgnacji, delikatnie myje włosy, a jednocześnie podkreśla karmelowe odcienie blondu.
  Poj. 250 ml, rekomendowana cena detaliczna ok. 63 zł.

Gama produktów BlondMe dostępna jest w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com lub henkel.com - press and media


1Po użyciu ochraniacze Pre-Lift Kera przed rozjaśnianiem BLONDME
2W porównaniu do poprzedniej koloryzacji BLONDME  
3Po użyciu ochraniacza Pre-Lift Kera przed rozjaśnianiem BLONDME i zastosowania produktów do pielęgnacji  BLONDME.
4Dotyczy koloryzacji BlondMe

BlondMe Szamponu do wszystkich odcieni Blond Keratin Restore Blonde

BlondMe Maska Nabłyszczająca do wszystkich włosów Blond Keratin Restore Blonde

BlondMe Nabłyszczająca odżywka w sprayu do wszystkich włosów Blond Shine Enhancing