2 cze 2014  Warszawa

Koloryzacja INDOLA Zero AMM

Profesjonalny kolor bez amoniaku!

Lśniące i wypielęgnowane włosy w naturalnie wyglądającym kolorze to ozdoba każdej kobiety. Taki efekt zapewni trwała koloryzacja INDOLA Zero AMM bez amoniaku, która nie tylko nadaje włosom naturalnie wyglądające odcienie, ale również je pielęgnuje!

Poddając się profesjonalnemu zabiegowi koloryzacji chcemy mieć pewność, że nasze włosy będą zachwycać naturalnie wyglądającym kolorem, pełnym lśniących refleksów, a sam zabieg nie wpłynie negatywnie na kondycję naszych włosów. Dlatego INDOLAudoskonaliła swoją koloryzację Zero AMM, która nie tylko przedłuża trwałość koloru i zwiększa jego intensywność, ale również zapewnia komfort skórze głowy.

Koloryzacja INDOLA Zero AMM została stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy szukają bezpiecznej koloryzacji bez amoniaku, lecz nie chcą iść na ustępstwa w osiągnięciu wymarzonego efektu.

Formuła INDOLA Zero AMM oparta jest na pomysłowej technologii „zastrzyku” olejku, czyli Oil Injection Technology, którą INDOLA wykorzystała w swoim Olejowym Deweloperze po raz pierwszy. Ta technologia odpowiada za szybsze wnikanie unikalnej mieszanki pigmentów koloru do wnętrza włókien włosów, co w efekcie daje niezwykle naturalnie wyglądające rezultaty kolorystyczne. Dodatkowo olejek ma działanie pielęgnacyjne - mocuje kolor na maksymalnie długi czas wewnątrz włókien włosa, nadając mu naturalnie wyglądający odcień i wygładzoną strukturę. W efekcie włosy po koloryzacji zachwycają nie tylko kolorem, ale również są lśniące, miękkie, łatwo się rozczesują i układają.

INDOLA Zero AMM pozwala na skuteczne pokrycie naturalnie wyglądającym odcieniem nawet siwych włosów. Jej delikatna formuła może również rozjaśnić pasma do 3 poziomów. Dodatkowo zapewnia do 50% dłuższą trwałość koloru*, do 30% większą intensywność odcieni* oraz do 20% większy komfort skóry głowy*.

W asortymencie INDOLA Zero AMM można znaleźć nie tylko naturalne odcienie, ale również popielate, złote oraz modne czekoladowe. Jednak bez względu na wybrany kolor z INDOLA Zero AMM będziemy cieszyć się nie tylko naturalnie wyglądającym odcieniem włosów, ale również wypielęgnowanymi pasmami.
 
* W porównaniu z poprzednią koloryzacją INDOLA NO AM

Think smart. Think Indola.