2 cze 2014

Antyperspiranty Fa Floral Protect

Fa Floral Protect: pierwszy 48-godzinny antyperspirant Fa, który uwalnia piękny, kwiatowy zapach przez cały dzień

Wiosną i latem nasze zmysły cieszy feria barwnych kwiatów, których woń unosi się w powietrzu od rana do późnej nocy. W nowej kolekcji antyperspirantów Fa Floral Protect, świeży, kwiatowy zapach również będzie nam towarzyszył przez cały dzień. Produkt skutecznie chroni przed potem, jednocześnie urzeka zmysły zniewalającym, kwiatowym zapachem, który – dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii aktywacji zapachu - jest wyczuwalny w ciągu całego dnia. Antyperspirant zapewnia sprawdzoną, 48-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, nie pozostawiając białych śladów na ubraniu. Fa Floral Protect jest dostępny w dwóch oryginalnych kompozycjach zapachowych: Poppy & Bluebell oraz Orchid & Viola.

Zapach jest przetwarzany przez część mózgu, która odpowiada za nasze emocje. Nic dziwnego, że może on mieć bezpośredni wpływ na nasz nastrój. Nowy antyperspirant Fa Floral Protect sprawia, że kompozycja kwiatowych i owocowych nut może towarzyszyć nam przez cały dzień.  

Tradycyjne środki zapachowe mają tendencję do szybkiego zanikania na skórze; dzięki nowej technologii aktywacji zapachu Fa, jest on zatrzymywany przy skórze na dłużej. Unikalna technologia sprawia, że zapach jest najpierw zamykany w drobnych, oleistych cząsteczkach a następnie – przez cały dzień - stopniowo uwalniany. Nowy antyperspirant zapewnia skuteczną, 48-godzinną ochronę Fa przed potem i nieprzyjemnym zapachem oraz minimalizuje występowanie plam na ubraniu.

Kobiety mogą wybrać jedną z dwóch wyjątkowych kompozycji zapachowych: Poppy & Bluebell, która czaruje kwiatowymi nutami maku, róży i dzwonka oraz rozkosznym, owocowym aromatem czarnej porzeczki i gruszki, dopełnionych uwodzicielskimi nutami paczuli i piżma. Orchid & Viola zachwyca kwiatowo-owocowym bukietem zapachów: orchidei, fiołka, świeżej mandarynki, arbuza, owoców egzotycznych oraz naturalnej woni białego piżma i drzewa sandałowego.

Dzięki tym nowym, wyjątkowym produktom, kobiety mogą cieszyć się pełną ochroną antyperspirantu i doskonałym samopoczuciem, otoczone uwodzicielskim zapachem, który towarzyszy im przez cały dzień. Oba warianty dostępne są zarówno w wersji w aerozolu, jak i w kulce.

Dezodorant w sprayu Fa Floral Protect Poppy & Bluebell 150 ml 
Dezodorant w sprayu Fa Floral Protect Orchid & Viola 150 ml
Dezodorant w kulce Fa Floral Protect Poppy & Bluebell 50 ml
Dezodorant w kulce Fa Floral Protect Orchid & Viola 50 ml