30 maj 2014  Warszawa

OSiS+ Volume Up i OSiS+ Wax Dust od Schwarzkopf Professional

Pogromcy stylizacyjnej rutyny!

Każdego ranka brakuje czasu albo pomysłu na stylizację włosów. Jednak teraz, z pomocą sprayu dodającego objętości OSiS+ Volume Up oraz matującego pudru w formie wosku OSiS+ Wax Dust stylizacyjna rutyna zostanie pokonana. Na zawsze!

Każdy ranek wygląda podobnie. Pobudka, poranna toaleta, makijaż, śniadanie. Na stylizację włosów albo brakuje czasu, albo pomysłu i dlatego prawie każdego dnia wyglądamy tak samo. Wystarczy jednak mieć pod ręką produkty, które sprawią, że w czasie kilku minut fryzura nabierze zupełnie nowego charakteru - intrygującej objętości bez obciążania włosów, którą można uzyskać dzięki OSiS+ Volume Uplub wyjątkowo modnej teksturze stosując OSiS+ Wax Dust.

Linia kosmetyków OSiS+ od Schwarzkopf Professional została stworzona z myślą o tych, którzy śledzą najnowsze trendy, bo nie chcą poddawać się rutynie w czasie codziennych stylizacji. A w tym sezonie na ulicach królować będą naturalnie wyglądające stylizacje z matowym wykończeniem. Aby uzyskać taki efekt OSiS+ stworzył dwa, innowacyjne produkty –Volume Up oraz Wax Dust, które sprawią, że fryzura bez względu na porę dnia będzie wywoływała „efekt wow”!

  • OSiS+ Volume Up!

Włosy pełne objętości już od nasady, pełne tekstury, ale przy zachowaniu wrażenia naturalności - to w tym sezonie przepis na wyjątkową stylizację! Aby uzyskać taki efekt wystarczy spryskać włosy OSiS+ Volume Up przy nasadzie lub na końcach włosów i cieszyć się efektem natychmiastowej tekstury i zwiększonej objętości przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej dynamiki włosów.

Działanie OSiS+ Volume Up opiera się na formule z przełomową technologią Flex-Web, która otacza włos nieobciążającym, elestycznym polimerem. Bez względu na to, czy używany w salonie fryzjerskim, czy w domu OSiS+ Volume Up sprawdzi się tam, gdzie potrzebna jest objętość i tekstura. 

Rekomendowana cena detaliczna, OSiS+ Volume Up, poj. 250 ml, ok. 74 zł.

  • OSiS+ Wax Dust

Sposób na błyskawiczną, ale oryginalną fryzurę o matowym wykończeniu? Matujący puder w formie wosku OSiS+ Wax Dust, który odbija włosy u nasady, dodaje im tekstury i zapewnia efekt naturalnego wykończenie! 

Działanie OSiS+ Wax Dust opiera się na unikatowej konsystencji - ogrzany w dłoniach puder zamienia się w lekki, kremowy wosk. W efekcie możemy cieszyć się delikatną objętością, lekkim utrwaleniem oraz teksturą bez obciążania włosów! 

Puder można stosować na dwa sposoby – aplikując go bezpośrednio u nasady włosów w celu zwiększenia objętości i delikatnego utrwalenia albo rozcierając niewielką ilość produktu w dłoniach i przeciągając po pasmach by nadać im teksturę i lekko wygładzić kosmyki.
Rekomendowana cena detaliczna, OSiS+ Wax Dust, poj. 15 g, ok. 78 zł. 

OSiS+ Volume Up i OSiS+ Wax Dust dostępne są w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com lub henkel.com - press and media