30 maj 2014

Olejki Gliss Kur Premium

Luksusowa moc olejków

W dzisiejszych czasach cenimy luksusowe rozwiązania. W odpowiedzi na te oczekiwania Gliss Kur stworzył dwa, wyjątkowo luksusowe olejki do pielęgnacji włosów - Million Gloss i 6 Miracles Oil Essence.

Współczesny styl życia sprawia, że często brakuje nam czasu. Dlatego tak chętnie sięgamy po produkty najwyższej jakości, które łącząc wiele funkcji, skracają czas wykonywania danej czynności. Taki trend możemy zauważyć również w pielęgnacji włosów. Gliss Kur stworzył dwa luksusowe olejki do włosów - Million Gloss i 6 Miracles Oil Essence, które nie tylko dodają blasku, chronią przed gorącym powietrzem suszarki, ale także zapobiegają rozdwajaniu się końcówek, pomagają stylizować włosy oraz kontrolować puszące się pasma. I to wszystko dzięki użyciu zaledwie kilku kropel jednego produktu!

Olejek Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, a Gliss Kur Million Gloss do włosów matowych i bez połysku. Działanie obu olejków opiera się na formule z silnie skoncentrowanymi składnikami.

  • Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence

Stworzony z myślą o pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów łączy w sobie moc kilku olejków, aby zapewnić 6 korzyści dla luksusowego piękna włosów. Wystarczy kilka kropel Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence, którego formuła opiera się na działaniu olejków: arganowego, marula, pequi i monoi, aby cieszyć się 6-cioma wymiarami regeneracji włosów: zapobieganiem przesuszania się włosów i rozdwajaniu końcówek, ochroną przed gorącym powietrzem suszarki, łatwością rozczesywania, kontrolą nad niesfornymi pasmami oraz zapewnieniem luksusowo wyglądających włosów.

  • Gliss Kur Million Gloss

Naturalny blask i naturalny połysk włosów po użyciu kilku kropel produktu. Tak działa  krystaliczny olejekGliss Kur Million Gloss. Formuła ze skoncentrowanym kompleksem Gloss-Elixir nie tylko odbudowuje i chroni włosy przed łamaniem, ale również wygładza je, zapewniając jednocześnie długotrwały blask oraz miliony świetlnych refleksów we włosach!  

Nowe olejki Gliss Kur mogą być stosowane na kilka sposobów: jako dodatek do szamponu dla luksusowej pielęgnacji lub po myciu jako odżywka dla niespotykanej łatwości rozczesywania. Olejki można też nakładać na suche włosy dodając im blasku, a także na noc, jako lekką intensywną regenerację.
 
Rekomendowana cena detaliczna:

  • Esencja Gliss Kur 6 Miracles, poj. 75 ml, ok. 29,99 zł
  • Krystaliczny olejek Gliss Kur Million Gloss, poj. 75 ml, ok. 29,99 zł