15 maj 2014  Warszawa

Wiadomości z Indola

Letni ratunek

Uwielbiamy lato za słońce, kąpiele w morzu, czy jeziorze, za wyjazdy za miasto. Jednak w czasie bezroskich wakacji nie możemy zapominać o włosach, dla których lato to ciężki czas. Z pomocą przychodzi jednak INDOLA Sun Active, która sprawi, że również nasze wlosy pokochają wakacje!

Długie dni, piękna, słoneczna pogoda i przyjemne temperatury sprawiają, że w czasie lata chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Zamiast wylegiwać się na kanapie idziemy na rower, przesiadywanie w kawiarni zamieniamy na pikniki w parku, a weekendowe zakupy na wyjazdy za miasto – nad rzekę lub jezioro. Jednak to, co nam sprawia radość nie zawsze dobrze wpływa na kondycję naszych włosów. Promienie słoneczne, słona, czy chlorowana woda, piasek – to wszystko zagraża kondycji naszych włosów. Na ratunek przychodzi jednak INDOLA Sun Active!

Linia do pielęgnacji włosów INDOLA Sun Active została stworzona po to, aby w czasie lata zapewnić włosom odpowiednią ochronę. W formule wszystkich kosmetyków INDOLA Sun Active wykorzystano sprytny Kompleks Climate-Shield. Tworzy on na włosach ochronny film stanowiący barierę przed działaniem promieni UV, wody morskiej, wiatru i zanieczyszczeń powietrza. Dzięki temu włosy są chronione przed działaniem czynników, które mogą naruszać ich strukturę i niszczyć ich naturalną powłokę ochronną. Dzięki produktom INDOLA Sun Active ochrona każdego pasma włosów jest wzmocniona. Efekt? Zdrowo wyglądające, lśniące i sprężyste włosy przez całe lato! 

Linia INDOLA Sun Active składa się z:

 • Szamponu do włosów i ciała INDOLA Sun Active
  Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy, a także odpręża je, odświeża i chroni przed promieniowaniowaniem UV. Wszystko dzięki formule, która została wzbogacona o kompleks Climate-Shield z odbudowującym mleczkiem palmowym oraz witaminą E. Przeznaczony do mycia włosów i skóry głowy wystawionych na działanie promieni słonecznych.

Rekomendowana cena detaliczna szamponu do włosów i ciała INDOLA Sun Active, poj. 100 ml, ok. 70 zł

 • Odżywka w sprayu po kąpieli słonecznej INDOLA Sun Active
  Skutecznie odświeża i ochrania włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Formuła wzbogacona o kompleks Climate-Shield z odbudowującym mleczkiem palmowym oraz filtrem UV sprawia, że rozdwajające się końcówki i uszkodzenia zostają zregenerowane do 80%1. Przeznaczona do codziennego stosowania. Bez spłukiwania.

Rekomendowana cena detaliczna odżywki w sprayu po kąpieli słonecznej INDOLA Sun Active, poj. 250 ml, ok. 40 zł.

 • Maska INDOLA Sun Active
  Maska nie tylko odświeża i chroni włosy przed uszkodzeniami powodowanymi promieniowaniem UV, ale również zapobiega elektryzowaniu się włosów i ochrania je przed działaniem wolnych rodników. Maska została wzbogacona o kompleks Climate-Shield z odbudowującym mleczkiem palmowym oraz witaminą E. Przeznaczona do codziennego stosowania. Wystarczy nanieść na osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić na 5–10 minut, a następnie obficie spłukać.

Rekomendowana cena detaliczna maski INDOLA Sun Active, poj. 150 ml, ok. 40 zł.

 • Ochronny olejek INDOLA Sun Active
  Olejek pokrywa włosy niewidzialną powłoką chroniącą je przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem UV. Formuła olejku została wzbogacona o Kompleks Climate-Shield z odbudowującym olejkiem morelowym, witaminą E oraz filtrem UV. Do stosowania codziennie. Wystarczy spryskać osuszone ręcznikiem włosy i wysuszyć je. Olejek można też stosować przed myciem szamponem lub jako maska do pielęgnacji końcowej na suche włosy.

Rekomendowana cena detaliczna ochronnego olejku INDOLA Sun Active, poj. 100 ml, ok. 70 zł

Dzięki sprytnym rozwiązaniom, które niosą za sobą produkty INDOLA Sun Active, włosy pokochają lato!
Think smart. Think Indola.

 

1W porównaniu do włosów przed użyciem produktu.