6 maj 2014  Warszawa

BC Hairtherapy

Nowy BC Hairtherapy: W imię perfekcji włosów

Nigdy dotąd profesjonalna pielęgnacja włosów nie była tak blisko naturalnej perfekcji! Wszystko dzięki udoskonalonym produktom BC Hairtherapy z technologią Cell Perfector od Schwarzkopf Professional. Sześć linii do pielęgnacji włosów, ze specjalnymi formułami i składnikami dobranymi z myślą o różnych typach włosów, sprawią, że każdy znajdzie produkty, dzięki którym włosy odzyskają świetną kondycję. Odkryj innowację, która zbliży Cię  do naturalnej perfekcji. Efekt? Włosy w 100% naturalne, w 100% sprężyste i w 100% zdrowo wyglądające! Odkryj nowy BC Bonacure!

Profesjonalne cięcie czy piękny, modny kolor zachwycają efektem pod jednym warunkiem - jeśli włosy wyglądają zdrowo i są wypielęgnowane. Potwierdza to John Gillespie, Światowy Ambasador Pielęgnacji Schwarzkopf Professional: Piękne włosy to marzenie każdej kobiety! Dlatego tak jak Schwarzkopf Professional wierzę w kompleksową kulturę pielęgnacji włosów. Bo zdrowo wyglądające włosy nie tylko zachwycają naturalnym pięknem, ale również są idealnym dodatkiem do każdej stylizacji. Dlatego kondycja włosów naszych klientów wpływa na rodzaj zabiegu, który im oferujemy. Profesjonalna porada fryzjera, a także wysokiej jakości i dobrze dobrane do potrzeb włosów produkty do pielęgnacji włosów są kluczowe. Dlatego perfekcyjna i kompleksowa usługa pielęgnacji włosów powinna być fundamentem w codziennej pracy w salonie.

Schwarzkopf Professional opracował innowacyjny - w 100% dostosowany do potrzeb klientów i specyfiki usług w salonach fryzjerskich - zastrzyk mocy BC Bonacure. Szeroka gama produktów BC Bonacuresprawia, że każdy z nas ma szansę skorzystania z wyjątkowej, indywidualnie dostosowanej do potrzeb swoich włosów pielęgnacyjnej kuracji. 

Światowa innowacja: Technologia Cell Perfector
Sekretem nowej linii BC Hairtherapy jest technologia Cell Perfector, która działa zarówno na poziomie osłonki włosa - dla optymalnego uzupełnienia jego powierzchni, a także na poziomie warstwy korowej, by odbudować strukturę włosa głęboko we wnętrzu komórki.

Włosy, w ich naturalnie zdrowym stanie, posiadają ochronną powłokę lipidową, która składa się z molekuł zbudowanych z 21 atomów węgla tworzących łańcuch węglowy. Czynniki środowiskowe jak zanieczyszczenia powietrza, preparaty chemiczne czy wysoka temperatura podczas stylizacji włosów uszkadzają powierzchnię włosów i ich ochronną powłokę lipidową. Do tej pory technologie stosowane w pielęgnacji włosów zapewniały odnowę powłoki łańcuchami węglowymi zbudowanymi z 12 atomów węgla. Technologia Cell Perfector wykorzystana w nowym BC Hairtheraphy uzupełnia ubytki na powierzchni włosa łańcuchem węglowodorowym zbudowanym z 18 atomów węgla. Odbudowa naturalnej powierzchni włosa jest dzięki temu bardzo precyzyjna – bliska naturalnej perfekcji. Dodatkowo, struktura włosa regenerowana jest od wewnątrz z pomocą protein zbudowanych z aminokwasów, identycznych z tymi, które naturalnie występują w jego włóknach – wszystko dla ponownego odrodzenia się włosów, które stają się w pełni mocne, sprężyste i błyszczące. 

Sześć linii dla potrzeb wszystkich włosów 
Dzięki BC Hairtherapy fryzjerzy mogą zaoferować swoim klientom idealnie dopasowane do potrzeb ich włosów rozwiązania, które można wykorzystywać również w codziennej pielęgnacji!

BC Hairtheraphy składa się z 6 linii stworzonych z myślą o różnych potrzebach włosów:

 • BC Repair Rescue
  Linia przeznaczona do pielęgnacji bardzo zniszczonych włosów. Zawiera wysokie stężenie proteo-lipidów, które umożliwiają zamknięcie łuski włosa i intensywną regenerację ich wewnętrznej struktury. Efekt to do 100% odbudowy ubytków strukturalnych we włosach, 100% sprężystości oraz do 95% mniejsza łamliwość włosów.
 • BC Color Freeze
  Linia stworzona z myślą o pielęgnacji farbowanych i rozjaśnianych włosów. Jej działanie oparte jest na formule z reaktywnym silanem, który tworzy warstwę laminującą na powierzchni włosów, zamykając pigmenty koloru w ich wnętrzu na dłużej. Efekt? 100% bardziej intensywny połysk włosów oraz do 90% bardziej długotrwałe efekty koloryzacji*.
 • BC Moisture Kick
  Linia powstała, aby zapewnić właściwy poziom nawilżenia wszystkim rodzajom włosów, w tym suchym i kręconym. Działanie BC Moisture Kick opiera się na pochodnej kwasu hialuronowego, który dba o optymalny poziom wody we włosach, doskonale regulując ich poziom nawilżenia. W efekcie nawet suche i kręcone włosy są 100% odżywione oraz do 85% mniej połamane*.
 • BC Volume Boost
  Linia stworzona, aby dodać nawet cienkim włosom maksymalną objętość. Formuła bez silikonów nadaje włosom niesamowitą objętość i naturalny połysk oraz stwarza wrażenie pełniejszej fryzury utrzymującej się nawet do 3 dni!
 • BC Time Restore
  Zapewnia oszałamiającą rewitalizację włosów dojrzałych 
  i delikatnych. Formuła z koenzymem Q10 i Nutrifillerem eliminuje widoczne ślady starzenia włosów, stymuluje produkcję keratyny, która ustaje wraz z upływem lat, a także przywraca włosom wytrzymałość i odporność.
 • BC Hair Activator
  Produkty z linii BC Hair Activator aktywizują przerzedzające się włosy. Formuła z tauryną, winianem karnityny i echinaceą stymuluje wzrost włosów dostarczając wysoce energetyzujące substancje odżywcze do mieszka włosowego. W efekcie ogranicza wypadanie włosów już po 6 tygodniach** oraz zwiększa gęstość włosów.

“Bohaterowie” w pielęgnacji włosów
Oprócz zmienionej formuły wszystkich produktów BC Bonacure, Schwarzkopf Professional opracował również dziewięć nowych, wysokiej klasy produktów “hero”, na które składają się:

 • Głęboko odżywczy szampon – BC Repair Rescue Deep Nourishing Shampoo
  zapewniający długotrwały efekt i głęboką regenerację już po pierwszym użyciu.
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 250 ml, ok. 53 zł
 • Głęboko Odżywcza Kuracja – BC Repair Rescue Deep Nourishing Treatment,
  która zapewnia kompleksową, dogłębną odbudowę nawet dla suchych i zniszczonych włosów. 
  Rekomendowana cena detaliczna poj. 200 ml, ok. 89 zł
 • Serum – BC Color Freeze Gloss Serum,
  które chroni włosy przed uszkodzeniem i dodaje im lustrzanego blasku. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na całą długość włosów i nie spłukiwać. 
  Rekomendowana cena detaliczna, poj. 100 ml, ok. 76 zł
 • Balsam nawilżający - BC Moisture Kick Beauty Balm
  jest ochronnym upiększającym kremem, który dostarcza włosom pięknego i zdrowo wyglądającego blasku.
  Rekomendowana cena detaliczna, poj. 150 ml, ok. 76 zł
 • Kuracja nawilżająca – BC Moisture Kick Treatment
  do spłukania, która pomaga dokładnie rozczesać włosy i głęboko je nawilża.
  Rekomendowana cena detaliczna, poj, 200 ml, 89 zł
 • Pianka dodająca objętości – BC Volume Boost Perfect Foam,
  która po nałożeniu nawet niewielkiej ilości zapewnia cienkim włosom naturalną objętość i niewidoczne utrwalenie. 
  Rekomendowana cena detaliczna, poj. 200 ml, ok. 61 zł
 • Serum Rewitalizujące Q10 – BC Time Restore Rejuvenating Serum,
  które przywraca włosom dojrzałym siłę, a skórze głowy jej naturalną elastyczność. Serum może być użyte na suche, bądź wilgotne włosy. 
  Rekomendowana cena detaliczna, poj. 30 ml, ok. 63 zł
 • Spray Rewitalizujący Q10 – BC Time Restore Rejuvenating Spray
  pomaga rozczesać włosy, jednocześnie przywracając im młodzieńczą siłę. 
  Rekomendowana cena detaliczna, poj. 200 ml, ok. 60 zł
 • Serum Wspomagające Wzrost Włosów - BC Hair Activator Activating Serum
  pobudza korzenie włosów już po sześciu tygodniach regularnej aplikacji i ogranicza wypadanie włosów.
  Rekomendowana cena detaliczna, poj. 7x10 ml, ok. 135 zł

Nowa gama produktów BC Hairtherapy dostępna jest w Salonach Partnerskich Schwarzkopf Professional.

Więcej informacji w internecie: schwarzkopf-professional.com

*W porównaniu do włosów przed pielęgnacją
** Wypadanie włosów nie na tle chorobowym.