30 sty 2014  Warszawa

Rex Mediterranean Freshness

Zanurz się w zapachu wiecznego lata z nowym Rexem Mediterranean Freshness

Czy możesz sobie wyobrazić, że posiadasz zdolność do zachowania niebiańskiego zapachu oraz relaksującego uczucia, które towarzyszy nam w czasie leniwych, wakacyjnych dni przez cały rok? Z nowym Rexem Mediterranean Freshness jest to możliwe. Dzięki połączeniu delikatnego aromatu kwiatu bungewilli oraz odświeżającej morskiej bryzy podczas każdego prania w nowym Rexie odtworzysz niebiańską atmosferę śródziemnomorskiego wybrzeża. Każdy ręcznik, pościel, koszula czy t-shirt uprane w produktach z nowej linii Rex Mediterranean Freshness utrzymają na długo zapach środdziemnomorskiej świeżości, dającej wyjątkowe uczucie relaksu.

Utrzymujący się na ubraniach zapach, łączący świeżość środdziemnomorskiej bryzy z delikatnym aromatem kwiatów bungewilli przywoła letnie wspomnienia pełne słońca i zabawy, nawet w najciemniejsze zimowe miesiące. Dzięki najnowszej propozycji marki Rex - Mediterranean Freshness, ubrania po każdym praniu będą wypełnione zapachem lata, który przywoła w pamięci wakacyjny nastrój i tym samym wywoła uśmiech na twarzach wszystkich członków rodziny. 

Równie ważna jak zapach, który przywoła letnie wspomnienia, jest formuła zapewniająca skuteczność działania nowych produktów z linii Rex Mediterranean Freshness.  Rex 3x Action oferuje potrójne rozwiązanie dla problemów związanych z praniem. Oparty na tej formule, Rex Mediterranean Freshness usuwa trudne plamy oraz zapewnia olśniewającą biel białych tkanin, a w wersji Color pozwala zachować intensywne kolory ubrań. Ponadto, tworzy warstwę ochronną na ubraniach, która chroni je przed ponownym zabrudzeniem1

Z nowym Rexem Mediterranean Freshness, pranie będzie nie tylko olśniewać czystością, ale również zachwycać zapachem. A cała Twoja rodzina będzie mogła odpoczywać i cieszyć się wspomnieniami z wakacji bez względu na pogodę. 

Najnowsza linia Rex Mediterranean Freshness składa się z proszków do prania zarówno kolorowych jak i białych tkanin, dostępnych w różnych gramaturach. Dzięki temu, każdy znajdzie w ofercie Rexa produkt, który będzie odpowiadał potrzebom jego rodziny. Jednak bez względu na wybrany wariant -Rex Mediterranean Freshness w czasie, każdego prania tchnie w białe i kolorowe tkaniny letnią bryzę, którą będziecie mogli cieszyć się niezależnie od pory roku.

Nadszedł czas, żeby zanurzyć się w świecie wiecznego lata z Rexem Mediterranean Freshness. Dzięki temu pranie stanie się przyjemnością, a wszyscy członkowie Twojej rodziny przez cały rok będą zrelaksowani i szczęśliwi jak w czasie wakacji nad Morzem Śródziemnym!

Rekomendowana cena detaliczna Rex Mediterranean Freshness:

  • opakowanie 20 prań (2kg)- ok.  20 zł
  • opakowanie 40 prań (4kg)- ok. 28 zł
  • opakowanie 60 prań (6kg) - ok. 37 zł

1Podczas noszenia odzieży z włókien poloiestrowych lub mieszanych bałna – poliester warstwa ochronna utrudnia przywieranie do niej zabrudzeń.

Rex Mediterranean Freshness opakowanie 20 prań (2kg)

Rex Mediterranean Freshness opakowanie 60 prań (6kg)