Menu
Search

Henkel Marketing Academy

Schwarzkopf, Syoss, Fa, Persil, Silan, Pur, Ceresit i wiele innych. Część marek Henkla już znasz – teraz możesz zobaczyć, jak najlepsze z nich wprowadzane są na rynek!

Henkel Marketing Academy to cykl praktycznych warsztatów dla studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w marketingu. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z branżą FMCG, to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie! Szkolenie będzie dotyczyło powstawania nowego produktu – od konceptu do wprowadzenia na rynek.

Dlaczego warto?

  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę - nauczysz się opracowywania nowego produktu na przykładzie innowacji firmy Henkel
  • Poznasz etapy procesu powstawania nowego produktu: poszukiwania inspiracji, opracowywania konceptu, fazy testów i analiz marketingowych oraz opracowywania pakietu wprowadzającego produkt na rynki lokalne
  • Sprawdzisz swoją wiedzę biorąc udział w praktycznym Case Study
  • Spotkasz się z liderami branży FMCG
  • Uzyskasz certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu
  • Zapewnimy Ci smaczny lunch i pakiet naszych produktów

Kiedy i gdzie?

Henkel Marketing Academy odbędzie się 7 listopada 2018 r. (środa) o godz. 10:00-15:30 w Akademii Schwarzkopf Professional przy ulicy Postępu 18B w Warszawie.

Zgłoszenia:

Aby zgłosić się na warsztaty, odpowiedz na pytanie: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w szkoleniu: Powstawanie Nowego Produktu – od konceptu do wprowadzenia na rynek? oraz wyślij CV na adres: marketing.academy@henkel.com z informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w związku ze składaną aplikacją na warsztaty.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 października 2018 r.