02.10.2009

 

Gliss Kur Hair Active, Schauma Aktywator Włosów

 

Pobudzić włosy

Zmęczone, słabe, bez życia – włosy biją na alarm! Do odzyskania witalności i siły, potrzebują zastrzyku wzmacniającej energii, czyli nowych kosmetyków Gliss Kur Hair Active i Schauma Aktywator Włosów.

Problem osłabionych, przerzedzających się i cienkich włosów dotyka coraz większą liczbę osób. Wbrew powszechnym opiniom, borykają się z nim nie tylko mężczyźni, ale także kobiety.
Często jego przyczyna czerpie swoje źródło z wyklinanego przez wszystkich dietetyków, psychologów i dermatologów, zabieganego trybu życia. W nieustającym wyścigu z czasem, zbalansowaną dietę, sport czy sen, zastępują jedzenie w biegu, kubełki kawy i stres.
Na efekty nasz organizm nie każe nam zbyt długo czekać. Łamiące się paznokcie, problemy z utrzymaniem właściwej wagi czy wreszcie słabe, wiotkie i coraz cieńsze włosy to tylko pierwsze z objawów reakcji naszego ciała, które domaga się pomocy.

W przypadku problemów z osłabionymi włosami, wsparcie mogą przynieść odpowiednio dobrane kosmetyki, które pobudzają cebulki włosa, niwelują słabość włosów i stymulują jego czynniki wzrostu.

Gliss Kur Hair Active
, dzięki zawartości winianu karnityny, stymuluje cebulki włosa.
Jego regenerująca, pielęgnacyjna formuła pozwala dłużej utrzymać się włosom na głowie, wzmocnić ich strukturę, odzyskując ich gęstość, nadając zdrowy wygląd i połysk.

W skład linii Gliss Kur Hair Active wchodzą:
Szampon – delikatnie myje włosy, oczyszczając skórę głowy
Balsam – ułatwia rozczesywanie włosów, ograniczając ich mechaniczne uszkodzenia w czasie czesania, a przez to wypadanie
Tonik – zawiera aktywne składniki, wzmacniające strukturę i cebulki włosów. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, tonik należy regularnie nakładać na włosy 2 razy dziennie. Pozostawić na włosach bez spłukiwania.

Z myślą o mężczyznach, mających słabe, cienkie włosy z tendencją do wypadania, powstał szampon Schauma Aktywator Włosów. Zawarta w formule kofeina, stymuluje czynnik wzrostu i pobudza cebulki włosa. Dlatego dzięki regularnemu stosowaniu szamponu, włosy odzyskują swój wigor. Szampon należy delikatnie wmasować we włosy i spłukać po ok. 2 minutach.

Ceny produktów:
Szampon Gliss Kur Hair Active, poj. 250 ml, rekomendowana cena  ok. 9,50 zł
Balsam Gliss Kur Hair Active, poj. 200 ml, rekomendowana cena  ok. 9,50 zł
Tonik Gliss Kur Hair Active, poj. 150 ml, rekomendowana cena ok. 22 zł
Szampon dla mężczyzn Schauma Aktywator Włosów, poj. 250 ml, rekomendowana cena ok. 7 zł
Szampon dla mężczyzn Schauma Aktywator Włosów, poj. 400 ml, rekomendowana cena ok. 9 zł